پنجشنبه 1397/12/02
با این مواد طبیعی و در خانه موهایتان را هایلایت نمایید

با این مواد طبیعی و در خانه موهایتان را هایلایت نمایید

  • کد خبر: ۵۷۴۷۰۹
  • تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱ ق.ظ
  • مرجع خبر: الو دکتر
  • گروه خبر: بانوان
هایلایت کردن مو در منزل با مواد طبیعی را در ادامه این مطلب را بخوانید
با این مواد طبیعی و در خانه موهایتان را هایلایت نمایید

اصولا خانم‌ها علی رقم علاقه‌ای که به رنگ مو ‌های روشن و هایلایت ‌های زیبای مو دارند زیاد تمایل به این سبک رنگ مو ‌ها نشان نمی‌دهند چرا که آسیب زیادی به مو‌ها وارد می‌شود، اما برای این راه هم یک راه حل طبیعی وجود دارد و آن هم هایلایت کردن مو در خانه با آبلیمو است.

آیا می‌دانستید که می‌توانید در منزل و با روش طبیعی موهایتان را هایلایت کنید؟
شما می‌توانید با استفاده از آبلیمو این کار را انجام دهید. آب لیمو نه تنها برای مو و پوست مفید است بلکه برای روشن کردن مو و ایجاد هایلایت ‌هایی بر روی آن نیز استفاده می‌شود. نتیجه‌ی این عمل به رنگ طبیعی موهایتان بستگی دارد. اگر شما مو‌های تیره‌ای دارید پس ممکن است بعد از اولین بار استفاده، تغییر زیادی به چشمتان نیاید. قسمت جالب کار این است که نتیجه شما را سورپرایز خواهد کرد و شما نمی‌دانید که چه رنگی در انتظارتان است.

روش هایلایت کردن مو با آبلیمو
اول شما باید تصمیم بگیرید که کدام قسمت موهایتان می‌خواهید روشن‌تر باشد. آیا می‌خواهید کل موهایتان را روشن کنید یا فقط بخشی از آن را به صورت سایه روشن در آورید؟ مقدار آبلیمو بستگی به مقدار مو‌هایی دارد که شما می‌خواهید روشن کنید.

هایلایت کردن مو در منزل با مواد طبیعی

لیمو را در ظرفی بفشارید، سپس آبلیمو را داخل بطری اسپری داری بریزید تا راحت‌تر بتوانید از آن استفاده کنید. سپس اگر می‌خواهید سایه روشن‌های طبیعی بر روی موهایتان داشته باشید، آن را به همه‌ی مو اسپری کنید و اگر قسمتی از موهایتان را می‌خواهید روشن کنید، آن قسمت را جدا کرده و در دستانتان بگیرید و سپس آبلیمو را بر روی آن اسپری کنید. این کار باعث خواهد شد شما هایلایت ‌هایی طبیعی بر روی موهایتان داشته باشید.
بعد از این که آبلیمو را به روی موهایتان پاشیدید، بیرون رفته و در معرض آفتاب قرار بگیرید. اسید سیتریک موجود در لیمو کوتیکول مو را باز می‌کند و با اشعه‌ی فرابنفش خورشید ترکیب می‌شود و اکسیژن شروع به روشن کردن مو می‌کند. پس ۳۰ الی ۶۰ دقیقه زیر نور آفتاب قرار بگیرید. بعد از این که آفتاب گرفتید، دوش بگیرید و سپس مو‌های خود را با یک نرم کننده‌ی خوب بشویید. در معرض مستقیم خورشید بودن ممکن است موهایتان را خشک کند به همین دلیل توصیه می‌شود از نرم کننده استفاده شود.
اگر با اولین بار به نتیجه‌ی دلخواهتان نرسیدید، باز هم این کار را انجام دهید البته نه بیشتر از ۳-۲ بار در هفته.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/574709

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها