دوشنبه 1397/11/29
الهام صفوی زاده: فقط به خاطر شوهر سابقم چادر سر می کردم!!

الهام صفوی زاده: فقط به خاطر شوهر سابقم چادر سر می کردم!!

الهام صفوی زاده خانم مجری جنجالی این روزها در گفتگویی درباره علت چادری شدن و تغییر پوشش توضیح داد.
الهام صفوی زاده: فقط به خاطر شوهر سابقم چادر سر می کردم!!

الهام صفوی زاده مجری زن تلویزیون که همیشه با پوشش چادر در تلویزیون برنامه اجرا می کرد اخیار با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام از تغییر پوشش خود خبر داد و نوشت که می خواهم بعد از این خودم باشم که با واکنش های زیادی روبرو شد . الهام صفوی زاده در گفتگویی درباره علت چادری شدنش گفته که به خاطر عقیده و تعصبات خانواده شوهر سابقم و به خاطر اینکه شوهرم احساس خوشایندی داشته باشد چادر سر می کردم جایی که خانواده شوهرم بودند. وقتی هم به تلویزیون آمدم چون شوهرم گفت اگر خانواده ام ببینید بدون چادر برنامه اجرا می کنی برای من بد است باز فقط به خاطر او چادر سر کردم .

الهام صفوی زاده گفت:

مردم می گویند من از صدا و سیمایی که هفت سال است در آن هیچ حضوری نداشته ام, پول های آن چنانی گرفته ام و حالا پس دریافت دستمزدهای کلان, چادرم را کنار گذاشته ام. اینجا ایران است . مردم منتظرند اتفاقی بیفتد تا موجی از واکنش ها را ایجاد نمایند. من از همان اول خودم بوده ام, فقط پوششم متفاوت بوده است. من چادرم را کنار گذاشته ام. مانتو و روسری ام سرجای شان هستند. باد نبرد, طوفان نبرد, شن نبرد. من فکر میکنم ما و مردم یکی هستیم. پیج قبلی ام هک شد, در پیج جدیدم گاهی مجبور می شدم کامنت ها را ببندم, چرا که برخی به شدت بی عفت کلام بودند. گاهی با خودم می اندیشیدم که آیا این ها واقعا ایرانی اند؟!


علت چادری بودن الهام صفوی زاده

اما اکنون کامنت هایم را باز گذاشته ام تا مردم با خیال راحت حرف دل شان را بزنند. من چند سال پیش زندگی مشترکی را با عزیزدلی آغاز کرده بودم, که خانواده اش به شدت بسته بودند و پوشیه میزدند. همسر سابق من که پدر دخترم است, به من گفت که برای ما خیلی افت است که کسی با مانتو باشد, حتی, مادر من که یک چهره شاخص , در روزگار گذشته است, همیشه پوششش مدرن بود است. و هرگز چادری نبوده است. ولی جلوی خانواده آن ها چادر می پوشید. ما فقط به ایده آن خانواده حرمت گذاشتیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/574691

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها