شنبه 1397/12/04

۹۷ کشته و زخمی در تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته آمریکا

  • کد خبر: ۵۷۳۰۰۶
  • تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: دانشجو
  • گروه خبر: سیاسی
بر اثر تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا، دست کم ۲۰ نفر کشته و ۷۷ نفر زخمی شده‌اند.
به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه در آمریکا ، ۹۰ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف این کشور رخ داده است که بر اثر آن‌ها دست کم ۲۰ نفر کشته و ۷۷ نفر زخمی شده اند.

بر اساس این گزارش، در یکی از تیراندازی ‌های گزارش شده در شهر بوستون در ایالت ماساچوست چهار نفر زخمی شدند. پلیس اعلام کرد تیراندازی در یک مهمانی رخ داده است. تیراندازی در شهر آتلانتا در ایالت جورجیا یک کشته و سه زخمی برجای گذاشت.

در پی درگیری سرنشینان دو خودرو در شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس نیز یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر زخمی شدند. در تیراندازی در شهر بروکلین در نیویورک نیز چهار نفر زخمی شدند. همچنین، تیراندازی در شهر باری در ایالت ورمونت دو کشته برجای گذاشت. پلیس اعلام کرد اختلافات خانوادگی علت بروز حادثه بوده و حادثه را قتل و خودکشی اعلام کرد. اختلافات خانوادگی در شهرجفرستون در ایالت جورجیا نیز حادثه دیگری را رقم زد که بر اثر آن، یک نفر کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند. در یک مورد تیراندازی در شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا نیز یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر زخمی شدند. تیراندازی در یک مهمانی رخ داده است.

بیست و دو مورد از تیراندازی ‌ها در این مدت کشته یا زخمی نداشته است.

مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت سه شنبه تا چهارشنبه و تلفات آن‌ها را در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا اعلام کرد. بر این اساس، ۱۰۸ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، ۳۴ نفر کشته و ۶۷ نفر زخمی شده اند. ۳۳ مورد از این حوادث در این مدت کشته یا زخمی نداشته است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، ۱۹۸ مورد تیراندازی در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها ۵۴ نفر کشته و ۱۴۴ نفر زخمی شده اند. با توجه به اینکه گزارش‌های تیراندازی ‌ها در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع آن‌ها کامل می‌شود، آمار تیراندازی ‌های بیست و چهار ساعت چهارشنبه تا پنجشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز جمعه نهایی خواهد شد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/573006

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها