شنبه 1398/01/03

یک پرونده دیگر برای سعیدمرتضوی / 6ماه دیگر به مدت حبس او افزوده شد

  • کد خبر: ۵۷۱۷۲۶
  • تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۹ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبر آنلاین
  • گروه خبر: شهری
بیش از 2 ماه است که سعید مرتضوی، این قاضی معزول و پرحاشیه، زندگی جدید خود را در ندامتگاه اوین آغاز کرده است.
دادستان سابق تهران که اتهامات ریز و درشت فراوانی را در کارنامه خود دارد، سال گذشته به 2 سال حبس تعزیری محکوم شد که پس از ابلاغ حکم برای مدتی ناپدید و تبدیل به یکی از داغ‌ترین سوژه‌های خبری شد. 
در نهایت وی توسط ماموران در شمال کشور دستگیر و راهی زندان شد. با گذشت 2ماه از دوران محکومیت سعید مرتضوی ، هرازگاهی نام این مدیر محبوب دلواپسان در میان تیتر اخبار خودنمایی می‌کند. از شایعه سوءقصد به جان مرتضوی در زندان تا انتشار خبر کذب درخواست آیت‌ا... شاهرودی از قوه قضائیه برای تخفیف در مجازات این متهم نشان از آن دارد که گویا قرار نیست نام این قاضی خطاکار به این زودی‌ها از رسانه‌ها و مطبوعات حذف شود. 
روز گذشته نیز خبری در برخی از رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر آنکه با حکم شعبه ۶۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران مرتضوی به 6 ماه حبس دیگر نیز محکوم شده است. این حکم در جریان رسیدگی به یکی از موارد اتهامی سعید مرتضوی صادر شده است. دادستان سابق تهران به جرم آمریت در ورود غیرقانونی به منزل «فاطمه آجرلو» نماینده ادوار مجلس(و همسرش که قاضی دادگستری است) در جریان تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه، به تحمل ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شد و دادنامه آن قطعی شده و برای اجرا ابلاغ شده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/571726

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها