سه شنبه 1398/01/06

مسی و 31 سالگی؛ تلخ ترین روز تولد نابغه (عکس)

  • کد خبر: ۵۶۸۴۱۲
  • تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰ ق.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
لیونل مسی امروز قدم به 31 سالگی گذاشت در حالی که یکی از تلخ ترین روزهای فوتبالی خود را سپری می کند.
24 ژوئن، تولد فوق ستاره آرژانتین ی بارسلوناست. تولدی که معمولا عجین شده با روزهای حضور مسی در اردهای تیم ملی. جام جهانی و کوپا آمه ریکا باعث شده تا مسی اغلب روزهای تولد خود را در کنار هم تیمی هایش در تیم ملی باشد تا در کنار خانواده.

امسال هم شرایط به همینگونه است. در روزهای تلخ و کابوس وار آرژانتین در جام جهانی که خطر حذف در مرحله گروهی این تیم را تهدید می کند، لیونل مسی امروز در محل تمرین با تبریک هم تیمی هایش و نیز خورخه سامپائولی کار را آغاز کرد.

 

 

 

 

 

 

 

در روزهایی که شایعات وحشتناکی از اردوی آرژانتین به گوش می رسد؛ از جلسه بین ملی پوشان برای اخراج سامپائولی و اولتیماتوم به رئیس فدراسیون برای برکناری این مربی پس از اتمام مرحله گروهی و تحت هر شرایطی(صعود یا عدم صعود) گرفته تا درگیری فیزیکی بین چند بازیکن پس از شکست برابر کرواسی.

ارژانتین باید در آخرین بازی خود نیجریه را شکست دهد تا شانس صعود به یک هشتم نهایی نصیبش شود و برای این مهم بیش از همیشه به درخشش مسی نیاز دارد. اعجوبه ای که تا به اینجای جام خاموش بوده و به دور از روزهای اوجش نشان داده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/568412

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها