پنجشنبه 1397/12/02

حذف دومین نماینده آسیا از جام جهانی

تیم ملی مکزیک در دیدار با کره جنوبی در جام جهانی 2018 روسیه به پیروزی رسید و در آستانه صعود قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، تیم‌های مکزیک و کره جنوبی در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه امروز از ساعت 19:30 در ورزشگاه روستوف آرنا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به نفع مکزیک  به پایان رسید تا ال تری در آستانه صعود و کره در یک قدمی بازگشت به خانه قرار بگیرد.

گل‌ها: کارلوس ولا(26) مکزیک-چیچاریتو(66) مکزیک

داور: میلوراد مازیچ از کشور صربستان.

اخطارها: کیم یونگ گو(57) کره جنوبی- لی یونگ(62) کره جنوبی-لی سونگ وو(71) کره جنوبی-وو یانگ جونگ(79) کره جنوبی.

اخراج: 

 ترکیب مکزیک:اوچوا، سالسدو، مورنو، هررا، الوارز، لایون، گواردادو(68-رافائل مارکز)، گایاردو، چیچاریتو، لوزانو(70-کورنو) و کارلوس ولا(76-دوستانتوس).

ترکیب کره جنوبی: هیون اوه جان، لی یونگ، جان هیو سو، کیم یونگ گو، کیم مین وو(83-هونگ)، مون سون مین( 76-وو یانگ جونگ)، سی یونگ جو(63-لی سونگ وو)، کی سونگ یونگ، هی چان هوانگ، جای سونگ لی و سون هیونگ مین.

شرح نیمه اول

علی رغم اینکه کره جنوبی بازی را خیلی خوب آغاز کرد ولی این مکزیک بود که در دقیقه 25 روی دروازه رقیب آسیایی خود فشار آورد و موفق شد یک ضربه پنالتی با خطای هند بازیکن کره به دست بیاورد. کارلوس ولا با یک بغل پای زیبا دروازه کره را باز کرد تا در نیمه اول بازی نماینده آمریکای جنوبی برنده باشد.

شرح نیمه دوم

در نیمه دوم هم این مکزیکی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری نسبت به کره داشتند و در نهایت خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو موفق شد در دقیقه 66 بازی با دروازه بان تک به تک شود و با مغلوب کردن دروازه بان کره گل دوم تیمش را به ثمر برساند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/568193

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها