پنجشنبه 1398/01/29

آخرین وضعیت مدرسه معین

  • کد خبر: ۵۶۶۷۶۰
  • تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکار نیوز
  • گروه خبر: شهری
مجتبی زینی‌وند معاون وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت مدرسه معین که موضوع آزار و اذیت تعدادی از دانش‌آموزان آن توسط معاون مدرسه چندی پیش مطرح شد، اظهار کرد: هفته گذشته در آخرین جلسه‌ای که داشتیم شورای نظارت شهر تهران را موظف کردیم که ظرف این هفته تکلیف مدرسه معین را روشن کرده و به ما اعلام کند.

مجتبی زینی‌وند معاون وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت مدرسه معین که موضوع آزار و اذیت تعدادی از دانش‌آموزان آن توسطمعاون مدرسه چندی پیش مطرح شد، اظهار کرد: هفته گذشته در آخرین جلسه‌ای که داشتیم شورای نظارت شهر تهران را موظف کردیم که ظرف این هفته تکلیف مدرسه معین را روشن کرده و به ما اعلام کند.

وی ادامه داد: از نظر قانونی ابتدا باید شورای نظارت شهر تهران تصمیم بگیرد و بعد ما تأیید کنیم به همین دلیل در شورای نظارت استان این موضوع بررسی شده و پس از اعلام نظر آنها، ما نیز در شورای نظارت مرکزی این موضوع را بررسی می‌کنیم.

زینی‌وند با بیان اینکه تجاوز جنسی به دانش‌آموزان تأیید نشده است،‌گفت: در هر صورت شورای نظارت شهر تهران متناسب با تخلف نسبت به وضعیت این مدرسه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان انحلال مجتمع وجود دارد،‌گفت: به شخصه نمی‌توانم قضاوت کنم و تا زمانی که نظر شورای نظارت شهر تهران اعلام نشده است، بهتر است در این خصوص چیزی نگویم.

آخرین وضعیت مدرسه معین


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/566760

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها