پنجشنبه 1398/01/29

جانشین رئیس پلیس تهران: شب گذشته جشن پیروزی تیم ملی فوتبال در امنیت و انضباط کامل برگزار شد

  • کد خبر: ۵۶۵۴۴۵
  • تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶ ق.ظ
  • مرجع خبر: انتخاب
  • گروه خبر: شهری
سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی پلیس تهران بزرگ با اشاره به برگزاری جشن پیروزی تیم ملی فوتبال در با امنیت کامل اظهار کرد: برگزاری جشن پیروزی تیم ملی فوتبال در پایتخت بدون هیچ گونه مشکل انتظامی برگزار شد. وی افزود: شایسته است از احساس مسئولیت شهروندان تهرانی به ویژه جوانان عزیز تشکر کنیم چرا که شب گذشته علی رغم اینکه در بسیاری از نقاط شهر مردم پس از برد شیرین تیم ملی ایران در حال شادی بودند اما هیچگونه مشکل انتظامی به وجود نیامد.

جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: شب گذشته جشن پیروی تیم ملی فوتبال در امنیت و انظباط کامل برگزار شد.

 

 سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی پلیس تهران بزرگ با اشاره به برگزاری جشن پیروزی تیم ملی فوتبال در با امنیت کامل اظهار کرد: برگزاری جشن پیروزی تیم ملی فوتبال در پایتخت بدون هیچ گونه مشکل انتظامی برگزار شد.

وی افزود: شایسته است از احساس مسئولیت شهروندان تهرانی به ویژه جوانان عزیز تشکر کنیم چرا که شب گذشته علی رغم اینکه در بسیاری از نقاط شهر مردم پس از برد شیرین تیم ملی ایران در حال شادی بودند اما هیچگونه مشکل انتظامی به وجود نیامد.

جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: باید خدا رو شکر کرد که به نقطه‌ای رسیدیم که در کلانشهر تهران با این حجم جمعیت و خودرو، شاهد همکاری خوب مردم با پلیس هستیم و شهروندان با مسئولیت پذیری خود را در انضباط اجتماعی سهیم می‌دانند.

سرهنگ هداوند بیان کرد: قطعا بدون مشارکت شهروندان برقراری نظم و امنیت در کلانشهری مثل تهران امکان پذیر نیست و خوشبختانه ما توانسته ایم در این خصوص موفق باشیم.

جانشین رئیس پلیس تهران: شب گذشته جشن پیروزی تیم ملی فوتبال در امنیت و انظباط کامل برگزار شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/565445

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها