چهارشنبه 1397/10/26

مشتری ۲۲ میلیون پوندی برای جهانبخش

  • کد خبر: ۵۶۴۷۳۸
  • تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱ ب.ظ
  • مرجع خبر:
  • گروه خبر: ورزشی
سایت هلندی HITC اعلام کرد باشگاه آلکمار برای انتقال وینگر ایرانی خود به برایتون انگلیس در حال مذاکره است و مبلغ فروش او را تعیین کرده است. این خبر‌ها در حالی در اکثر سایت‌های هلندی منتشر می‌شود که بهترین گلزن آلکمار خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به همراه تیم ملی ایران آماده می‌کند و فردا مقابل مراکش به میدان خواهد رفت. برایتون فصل قبل نیز با ارائه پیشنهادی ۱.۵ میلیون پوندی به نایمخن خواهان به خدمت گرفتن جهانبخش بود، ولی در حال حاضر مذاکرات آلکمار با برایتون در حال انجام است و باشگاه هلندی برای فروش آقای گل خود رقمی معادل ۲۲ میلیون پوند درخواست کرده است. در صورت انتقال جهانبخش به انگلیس قراردادش با برایتون ۴ ساله خواهد بود و با بندی که می‌تواند قراردادش را برای سال‌های آینده نیز تمدید کند.
سایت هلندی HITC اعلام کرد باشگاه آلکمار برای انتقال وینگر ایرانی خود به برایتون انگلیس در حال مذاکره است و مبلغ فروش او را تعیین کرده است. این خبر‌ها در حالی در اکثر سایت‌های هلندی منتشر می‌شود که بهترین گلزن آلکمار خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به همراه تیم ملی ایران آماده می‌کند و فردا مقابل مراکش به میدان خواهد رفت.

برایتون فصل قبل نیز با ارائه پیشنهادی ۱.۵ میلیون پوندی به نایمخن خواهان به خدمت گرفتن جهانبخش بود، ولی در حال حاضر مذاکرات آلکمار با برایتون در حال انجام است و باشگاه هلندی برای فروش آقای گل خود رقمی معادل ۲۲ میلیون پوند درخواست کرده است. در صورت انتقال جهانبخش به انگلیس قراردادش با برایتون ۴ ساله خواهد بود و با بندی که می‌تواند قراردادش را برای سال‌های آینده نیز تمدید کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/564738

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها