پنجشنبه 1397/11/04

فروش ۵هزاربلیت سینما برای فوتبال ایران - مراکش

  • کد خبر: ۵۶۴۶۵۷
  • تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: عصرایران
  • گروه خبر: گوناگون
بلیت نمایش بازی ایران و مراکش در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ از شب گذشته در سینماها به فروش می رسد و تاکنون به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.
علی ترکیان مدیر سایت سینما تیکت درباره فروش بلیت نمایش رقابت های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در سینما ها بیان کرد: حدود ۴۰ سینما از روز گذشته ۲۲ خرداد بلیت های جام جهانی فوتبال را به فروش گذاشته اند و تاکنون حدود پنج هزار بلیت فروخته شده است.

وی با اشاره به تعداد این سالن ها در تهران و شهرستان ها بیان کرد: بیش از ۳۰ سینما در تهران و حدود ۱۰ سینما در شهرستان ها فروش بلیت ها را بر عهده دارند و تاکنون حدود ۱۰۰ میلیون تومان بلیت به فروش رسیده است.

ترکیان درباره فروش بازی های جام جهانی در سینما ها عنوان کرد: بلیت هایی که فروخته شده اند فقط به بازی اول تیم ملی یعنی بازی ایران و مراکش تعلق دارد و هنوز بازی های دیگر چندان باز نشده اند.

وی در پایان درباره فروش سالن های سینما یی نیز تصریح کرد: فروش بلیت در پردیس ها اکنون به سالن های سوم و چهارم رسیده است و این پردیس ها سالن های اول و دوم خود را پر کرده اند.

۵هزاربلیت <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>سینما 
</a> برای <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> فوتبال
</a> ایران و مراکش فروش رفت


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/564657

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها