چهارشنبه 1397/11/03
ایلخان نوری در دیدار با مدیر کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی؛

نقش دانشگاه های آزاد کشور در ورزش بی بدیل است

  • کد خبر: ۵۶۴۳۶۱
  • تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: برنا
  • گروه خبر: ورزشی
ایلخان نوری رئیس فدراسیون با دکتر کمال جوانمرد مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت آموزش، توسعه و درآمدزایی به گفت و گو نشست.
در این دیدار نوری ضمن تبریک و اظهار خرسندی از انتصاب دکتر جوانمرد به سمت مدیر ورزش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با حضور دکتر جوانمرد که از جنس ورزش هستند پیشرفت های خوبی در این عرصه حاصل خواهد شد.

نوری افزود: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای زیرساخت های قابل قبولی در حوزه ورزش کشور می باشد امیدواریم با همکاری و انعقاد تفاهم نامه بتوانیم در حوزه آموزش، توسعه و درآمدزایی این ورزش مفرح قدم هایی نو برداریم. دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقا علمی آموزشی فدراسیون نجات غریق و غواصی موثر خواهد بود و استفاده از مدرسان این فدراسیون به عنوان اساتید درس تربیت بدنی و صدور کارت نجات غریق برای دانشجویان در پایان ترم و همچنین حمایت دانشگاه آزاد از لیگ نجات غریق نمونه ای از تعامل مثبت این دو ارگان است.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی نقش دانشگاه آزاد اسلامی در ورزش کشور را بی بدیل دانست و عنوان کرد: تیم های ورزشی دانشگاه آزاد در میا دین و عرصه های ورزشی خوش درخشیدند و همواره در قلّه افتخار ایستاده است.

کمال جوانمرد نیز ورزش های آبی، شنا و نجات غریق را در زمره ورزش هایی دانست که دین مبین اسلام بر آن تأکید نموده و این رشته ورزشی را از حالت ورزش صرف فراتر دانست و افزود: تلاش می کنیم تا در راستای تعالیم دین اسلام و آموزه های اخلاقی و انسانی این رشته ورزشی را گسترش دهیم و تقویت نمایید.

وی در پایان اظهار کرد: با توجه به زیرساخت ها و استخرهای مناسب در واحدهای دانشگاه آزاد در سطح کشور می توان ضمن تعامل با فدراسیون نجات غریق و غواصی خدمات شایان توجهی را به این ورزش ارائه کرد و ب دین وسیله سطح نشاط و شادابی را در جامعه ارتقاء بخشید.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/564361

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها