چهارشنبه 1397/11/03

باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل در اردیبهشت ماه (+جدول)

  • کد خبر: ۵۶۴۲۱۷
  • تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۲ ب.ظ
  • مرجع خبر: عصر ایران
  • گروه خبر: اقتصادی
در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ تعداد ۹۶۴۹۲دستگاه خودرو تولید گردید که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، رتبه‌بندی کیفی خودروهای داخلی را در اردیبهشت ماه اعلام کرد.

 طبق گزارشی که سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر کرد،در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ تعداد ۹۶۴۹۲دستگاه خودرو تولید گردید که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل ۴۴ مدل خودرو درگروه سبک و ۹مدل در گروه سنگین می‌باشد.

بخش وانت:در این بخش در سطح قیمتی ۲، خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

بخش سواری:

در این بخش، در سطح قیمتی ۱ خودروهای پژو ۲۰۰۸، نیومزدا ۳، گرند ویتارا در سطح قیمتی ۲ خودروهای کیا سراتو و هیوندای i20 ، در سطح قیمتی ۳ خودروی آسا B30 و در سطح قیمتی ۴، رنو ساندرو، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر۹۰ پلاس و پارس تندر با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری

باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل در <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>اردیبهشت ماه
</a> (+جدول)

جدول مقایسه سطوح کیفیت-گروه سبک

باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل در <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>اردیبهشت ماه
</a> (+جدول)


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/564217

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها