یکشنبه 1397/10/30

سرگردانی ایرانی ها در مسکو برای تهیه بلیت جام جهانی

  • کد خبر: ۵۶۴۱۲۳
  • تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
شماری از هواداران تیم ملی فوتبال ایران در حالیکه فن ای دی مسابقات را از طریق فیفا دریافت کرده اند و حتی این کارت ها در داخل ایران به آدرس آنها ارسال شده است اما اکنون آنها در روسیه برای دریافت بلیت های مسابقاتی که ثبت نام کرده اند دچار مشکلات عدیده ای هستند.

سرگردانی ایرانی ها در <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> مسکو
</a> برای تهیه بلیت <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>جام جهانی
</a>

شماری از هواداران تیم ملی فوتبال ایران در حالیکه فن ای دی مسابقات را از طریق فیفا دریافت کرده اند و حتی این کارت ها در داخل ایران به آدرس آنها ارسال شده است اما اکنون آنها در روسیه برای دریافت بلیت های مسابقاتی که ثبت نام کرده اند دچار مشکلات عدیده ای هستند. 

به برخی از آنها اعلام شده بود که  در مسکو بلیت سه مسابقه به شما تحویل خواهد شد اما این اتفاق رخ نداده است و رسید اینترنتی که آنها دارند ظاهرا رسید معتبر و قابل اتکایی نیست! برخی دیگر هم مدعی هستند که به آنها گفته شده بلیت هایشان در ایران تحویل شده است!

روز گذشته برخی از هواداران تیم ملی ایران در میدان سرخ مسکو در جستجوی برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال بودند تا شاید آنها بتوانند مشکل این نفرات را حل کنند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/564123

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها