پنجشنبه 1397/11/04

آتش نشانی قم: حادثه انفجار در قم، تلفات جانی نداشت/ علت حادثه هنوز مشخص نیست

  • کد خبر: ۵۶۳۸۶۵
  • تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۲ ب.ظ
  • مرجع خبر: عصر ایران
  • گروه خبر: حوادث
آواربرداری جزیی توسط آتش نشانی انجام شد و مابقی کار باید توسط نیروهای خدمات شهری شهرداری انجام شود تا نتیجه کار به طور کامل مشخص شود، همچنین علت حادثه هنوز مشخص نیست و باید مورد بررسی دقیق تر توسط کارشناسان قرار ‌گیرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی قم در خصوص حادثه انفجار در میدان مطهری قم عنوان کرد: علت حادثه هنوز مشخص نیست و طبق مشاهدات، این حادثه، تلفات جانی نداشته است.

‌حمید کریمی بیان کرد: حادثه آتش‌سوزی و نشست زمین در ابتدای خیابان حائری در ساعت 6 و 50 دقیقه صبح به آتش‌نشانی اعلام شد که سریعا نیروها به محل اعزام شدند.

وی افزود: در حین اطفاء حریق، نشستی گاز بسیار شدیدی رخ داد که موجب انفجار شد و یک باب مغازه به صورت کامل بر اثر این انفجار تخریب شد و یک تیر برق و درخت که در همان منطقه بود نیز به پایین سقوط کرد، بلافاصله پس از این اتفاق، جریانات برق، آب و گاز قطع شد تا از حوادث بعدی جلوگیری شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: باتوجه به اظهارات حاضرین و کسبه مبنی بر حضور یک نفر در محل نشست زمین، نیروهای آتش نشانی وارد حفره شدند و با بازدیدهای اولیه‌ موردی مشاهده نشد.

وی ادامه داد: آواربرداری جزیی توسط آتش نشانی انجام شد و مابقی کار باید توسط نیروهای خدمات شهری شهرداری انجام شود تا نتیجه کار به طور کامل مشخص شود، همچنین علت حادثه هنوز مشخص نیست و باید مورد بررسی دقیق تر توسط کارشناسان قرار ‌گیرد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/563865

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها