چهارشنبه 1397/10/26

آبیدر سنندج میزبان تماشاچیان مسابقات جام جهانی

  • کد خبر: ۵۶۳۴۸۰
  • تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: عصر ایران
  • گروه خبر: شهری
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج، بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در سال جاری برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی است؛ گفت: باهدف رفاه حال شهروندان این مسابقات از سینما روباز آبیدر پخش خواهد شد.

شرمین شریفی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بی‌شک یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در سال جاری برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی است.

وی بیان کرد: خوشبختانه در این رویداد مهم ورزشی تیم ملی فوتبال کشورمان‌ حضور دارد و همین امر باعث ایجاد شورونشاط بین تمام فوتبال دوستان شده است.

سرپرست سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: آبیدر یکی از مهم‌ترین تفرجگاه‌های سطح شهر است و یکی از جاذبه‌های این پارک وجود بزرگ‌ترین سینما روباز جهان با ابعاد 12*25 است.

شریفی افزود: پرده این سینما به گونه‌ای است که قریب به 10 هزار نفر در آبیدر می‌توانند تصویر آن را ببینند و صدای آن‌هم از طریق بلندگو قابل پخش و هم از طریق موج اف ام رادیو قابل دریافت است.

وی از پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما روباز آبیدر خبر داد و گفت: باهدف رفاه حال شهروندان و لذت دیدن این مسابقات مهیج در دامن طبیعت مقدمات پخش فوتبال جام جهانی از طریق این سینما فراهم شد.

مهندس شریفی اعلام کرد: در حال حاضر این سینما مشکل خاصی برای پخش این مسابقات ندارد و برای اطمینان لازم در چند روز آینده نسبت به سرویس کامل این سینما اقدام خواهد شد.

سرپرست سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: با پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینما روباز آبیدر بتوانیم موجبات نشاط شهروندان به‌ویژه فوتبال دوستان را فراهم کنیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/563480

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها