چهارشنبه 1397/10/26

برخی پیمانکاران شهرداری تهران تجمع کردند

  • کد خبر: ۵۶۳۰۳۲
  • تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: عصر ایران
  • گروه خبر: شهری
این افراد معتقدند که تجمعشان طی ماههای اخیر مقابل شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران چند بار دیگر برگزار شده اما هنوز به مطالباتشان نرسیده اند.

شماری ازافرادی که خود را پیمانکار شهرداری تهران می خواندند و می گفتند مطالباتشان از این نهاد تسویه نشده است روز یکشنبه مقابل ساختمان اصلی شورای اسلامی شهر در خیابان بهشت پایتخت تجمع کردند.

 این افراد می گویند مطالباتشان مربوط به دوره زمانی از سال 94 به این طرف است.
این افراد معتقدند که تجمعشان طی ماههای اخیر مقابل شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران چند بار دیگر برگزار شده اما هنوز به مطالباتشان نرسیده اند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی ازجمله « تسویه مطالبات حق مسلم ماست» خواستار رسیدگی شورای اسلامی شهر به وضعیت تسویه مطالبات خود شدند.

این افراد اعلام کردند که درصورت پرداخت نشدن مطالبات به اعتراضشان ادامه خواهند داد.
یکی از تجمع کنندگان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: مطالبات ما از سال 94 پرداخت نشده و شورا نیز تاکنون اقدام عملی در این باره انجام نداده است.

وی که نام خود را به خبرنگار ایرنا اعلام نکرد گفت: تاکنون چند بار برای رساندن صدای خود به گوش مدیران شهری مقابل ساختمان شورا حضور یافته ایم اما پاسخی نگرفته ایم.

اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران در نخستین اقدام برای انتخاب شهردار جایگزین محمدباقر قالیباف که 12 سال شهرداری تهران را مدیریت می کرد، محمدعلی نجفی را به عنوان شهردار برگزیدند که وی در ماههای نخست فعالیت، مجموع بدهی ثبت شده، ثبت نشده قطعی و احتمالی شهرداری تهران را 52 هزار و 100 میلیارد تومان اعلام کرده بود.

دوره مدیریت نجفی در شهرداری تهران بیشتر از هفت ماه دوام نیاورد و پس از وی، سیدمحمدعلی افشانی از 23 اردیبهشت امسال در این مسئولیت مشغول به فعالیت شده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/563032

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها