پنجشنبه 1397/11/04
عضو کمیسیون شوراهای مجلس در گفت و گو با نیوزفا:

افشانی باید ثابت کند شهرداری کارآمد است تا اعتمادی که نجفی از مردم گرفت بازگردانده شود

  • کد خبر: ۵۶۲۸۹۲
  • تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲ ق.ظ
  • مرجع خبر: نیوزفا
  • گروه خبر: شهری
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد شهردار قبلی تهران گفت: دکتر نجفی با بروز نوعی بی انگیزگی در کار و پرداختن به مسائل حاشیه ای سبب شد که حرکت مداوم قطار توسعه تهران حدود 8 ماه با تاخیر مواجه شود. با توجه به عدم شناخت کافی مجلس از شخص آقای افشانی، ما یقین نداریم که آیا وی می تواند در جایگاه شخص شهردار تهران آن ماهیت عملگرایی مورد انتظار را به فعلیت برساند یا خیر.
افشانی باید ثابت کند شهرداری کارآمد است تا اعتمادی که نجفی از مردم گرفت بازگردانده شود

امیر خجسته در گفت وگو با نیوزفا، با تاکید بر اینکه شهردار کنونی تهران اگر توان بالایی از خود نشان دهد، بار دیگر مردم به شهرداری اعتماد می کنند، تصریح کرد: اتفاقاتی که در خصوص شهردار قبلی تهران رخ داد، تغییر شهردار در کمتر از یک سال و پررنگ بودن حاشیه نسبت به متن، سبب شد که نوعی دل نگرانی در مردم شکل بگیرد که تنها با عملگرایی شهردار کنونی برطرف می شود.

نماینده مردم همدان در مجلس دهم با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس نسبت به سابقه عملگرایی و اجرایی شهردار کنونی تهران هنوز به یقین نرسیده اند، ادامه داد: وی تنها با نشان دادن و ثابت کردن توانمندی هایش می تواند باعث ایجاد اعتماد در مردم و نمایندگان مجلس شود چرا که در حال حاضر به دلیل اتفاقات رخ داده مردم اصلا نسبت به شهرداری خوشبین نیستند.

خجسته خاطرنشان کرد: تهران به عنوان پایتخت نیازمند شهرداری عملگرا و اجرایی است. از اینرو همین فردی که مدیریت شهری پایتخت را برعهده می گیرد باید بداند با پشت میز نشینی و رفتار اداری نمی تواند پاسخگوی نیاز مدیریت کلان پایتخت باشد. اتفاقی که با انتخاب شهردار پیشین تهران سبب شد مردم آن دلگرمی که پیش از این به شهرداری تهران داشتند را از دست بدهند و نوعی از هم گسیختگی ارائه خدمات به شهروندان در تهران به چشم می خورد.

این عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی افزود: اگر شهردار جدید تهران با اقدامات موثر بتواند بار دیگر قطار توسعه پایتخت را به ریل بازگرداند و به حرکت درآورد، بی شک مردم نیز بیش از پیش به روند رو به رشد کلانشهر تهران امیدوار می شوند و ماحصل این امیدواری برای همه خوب است از دست اندرکاران مدیریت شهری گرفته تا نظام و تک تک مردم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/562892

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها