جمعه 1398/02/06

جهانبخش در میان ۶ استعداد ناشناخته جام جهانی

  • کد خبر: ۵۶۲۷۱۵
  • تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: دانشجو
  • گروه خبر: ورزشی
نشریه گاردین انگلیس با انتشار گزارشی، شش بازیکن حاضر در جام جهانی را نام برده که می‌توانند شگفتی‌ساز شوند.
نشریه گاردین انگلیس با انتشار گزارشی، ۶ بازیکن حاضر در جام جهانی را نام برده که می‌توانند در این جام شگفتی ساز شوند. در میان بازیکنان این فهرست ۶ نفره نام علیرضا جهانبخش هافبک تیم ملی ایران هم وجود دارد.

در این گزارش گاردین آمده، ایرانی‌ها هنوز گل زیبای مهدی مهدوی‌کیا هافبک مدافع راست تیم ملی در جام جهانی ۹۸ که باعث پیروزی ایران مقابل آمریکا شد را فراموش نکردند. سال‌ها جهانبخش با مهدوی‌کیا مقایسه می‌شد، اما درخشش او در فصل قبل در باشگاه آلکمار نشان داد که او می‌تواند بهتر از ستاره سابق فوتبال ایران عمل کند.

براساس این گزارش، جهانبخش که وارد ۲۵ سالگی می‌شود یک تمام کننده تمام عیار است و می‌تواند برای پرتغال و اسپانیا مزاحمت ایجاد کند.

در پایان این گزارش آمده است، جام جهانی پلی برای حضور جهانبخش در لیگ‌های مطرح و معتبر جهان باشد. الکساندر گولوین، هافبک وسط روسیه، سرگیی میلینکوویچ هافبک صربستان، پیونه سیستو بازیکن دانمارک، دنیس زکریا هافبک تیم ملی سوئیس و کریستین کیووا بازی‌ساز تیم ملی پرو دیگر بازیکنان ناشناخته‌ای هستند، که گاردین اعتقاد دارد می‌توانند در جام جهانی بدرخشند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/562715

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها