پنجشنبه 1398/01/01
رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ:

ترامپ قهرمان خرابکاری است

  • کد خبر: ۵۵۷۶۹۳
  • تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: سیاسی
رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ با توجه به سیاست‌های ترامپ در قبال کره شمالی و لغو برجام از طرف وی، او را قهرمان نابودی و ایجاد اختلال دانست.
"وولفگانگ ایشینگر رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در مصاحبه‌ای با نشریه "بیلد" آلمان به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به دلیل رد دیدار با رهبر کره شمالی شدیدا انتقاد وارد کرده و همچنین گفت: ترامپ از جمله به دلیل لغو توافق هسته‌ای با ایران به عنوان قهرمان ایجاد اختلال و نابودی عمل می‌کند. این مشخصه که ترامپ با غیر قابل پیش بینی بودن موفقیت بیشتری به دست می‌آورد تا مذاکرات جدی و توافقات سیاسی هم تا به حال وی را مجازات کرده است؛ به گونه‌ای که دیده می‌شود ترامپ در حال حاضر با دست‌های خالی در عرصه سیاست خارجی ایستاده است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که لغو مذاکرات آمریکا با کره شمالی حداقل بازگشت به واقع گرایی دیپلماتیک را امکان پذیر سازد.

به گفته "ایشینگر" این تصور که ما می‌توانیم تنها با یک دیدار کره شمالی را به سمت وظایفش در قبال برنامه‌های تسلیحاتی و هسته‌ای حرکت دهیم از ابتدا توهم بود.

دونالد ترامپ در یک نامه به رهبر کره شمالی دیدار تاریخی برنامه ریزی شده با وی را لغو کرد.

ایشینگر نامه ترامپ به رهبر کره شمالی را عجیب ارزیابی کرده و تاکید کرد که این نامه قطعا در آینده به عنوان نمونه بدی در آکادمی‌های دیپلماتیک در سراسر جهان مورد توجه قرار خواهد گرفت. کاخ سفید این نامه را منتشر کرده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/557693

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها