سه شنبه 1398/01/06

صلاح به بارسلونا می‌رود

  • کد خبر: ۵۵۶۹۸۲
  • تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: پارس
  • گروه خبر: ورزشی
محمد صلاح را به نیوکمپ هدایت می‌کنند.

ستاره سابق تیم ملی برزیلی معتقد است بارسلونا باید محمد صلاح را از آنفیلد به نیوکمپ هدایت کند. با 44 گلی که صلاح در تمامی رقابت‌های این فصل به ثمر رسانده باشگاه‌های مطرح اروپایی را به دنبال خرید کاپیتان تیم ملی مصر هستند. او همچنین به عنوان برترین بازیکن فصل لیگ جزیره و آقای گل این رقابت‌ها دست پیدا کرده است.

ریوالدو، ستاره سابق بارسلونا در پاسخ به سوال خبرنگار اکسپرس مبنی بر اینکه کاتالان‌ها باید روی کدام یکی از بازیکنان شاغل در لیگ انگلیس داشته باشد، پاسخ داد: از لیگ برتر ؟ صلاح، چون او بازیکن بزرگی است. او روند بازی را تغییر می‌دهد.

او درباره شانس کسب توپ طلا توسط صلاح گفت: نه، اینگونه نیست، نه اینکه شانس برای او وجود نداشته باشد اما او باید به تلاش ادامه بدهد. امیدوارم او چنین عملکردی را در رقابت‌های دیگر هم تکرار کند. صلاح باید کار مسی و رونالدو را تا ده سال دیگر ادامه بدهد بنابراین نزدیک است. او با سختی‌های زیادی مواجه می‌شود چون لیگ برتر با اسپانیا متفاوت است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/556982

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها