چهارشنبه 1397/12/01

سیل در فشم یک کشته بر جای گذاشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: سیل و ریزش کوه در فشم تاکنون یک کشته برجای گذاشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، جلال ملکی اظهارداشت: عصر روز گذشته تا به امروز بارش باران موجب طغیان رودخانه در فشم شده و آب به بعضی از خانه‌ها نیز ورود پیدا کرده بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه منطقه فشم جزء مناطق استحفاظی آتش‌نشانی شهر تهران نیست بنابراین آتش‌نشانی شهر تهران نیروهای کمکی خود را به همراه چند لودر و دیگر تجهیزات به منطقه فشم اعزام کرد.

ملکی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد به دلیل بارش‌های روز گذشته بخشی از کوه ریزش کرده بود و سنگ‌ها به سمت رودخانه ریخته شده بود و بخشی از مسیر رودخانه به همین دلیل مسدود شده بود.

وی بیان داشت: ریزش سنگ‌ها از کوه به منازل و چند سفره خانه خسارت‌هایی وارد کرده بود که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

ملکی افزود: ریزش سنگ بر روی یک ساختمان 2 طبقه در جاده فشم به آتش‌نشانی تهران اعلام شده بود و بلافاصله آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند و آتش‌نشانان توانستند با استفاده از تجهیزات لازم به داخل خانه ورود پیدا کنند و عملیات آبکشی از منزل را نیز انجام دادند.

ملکی گفت: در حین عملیات دقایقی قبل با جسد یک مرد حدوداً 45 ساله که تابعیت افغانستانی نیز داشت مواجه شدند و عملیات در ساعت 15:15 دقیقه به پایان رسید و محل حادثه نیز تحویل مسئولان منطقه داده شد و نیروهای آتش‌نشانی مراجعت کردند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/556894

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها