پنجشنبه 1397/11/04

خسارت ۵۰۰میلیون تومانی سیل به شبکه برق

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران با اشاره به اینکه سیل روز گذشته در منطقه لواسانات ۵۰۰ میلیون تومان به شبکه فشار متوسط برق خسارت وارد کرد و گفت: برق منطقه فشم با کابل‌های خودنگهدار از ۴ صبح امروز به صورت موقت به حالت عادی برگشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حاجی رضا تیموری با اشاره به اینکه بارش باران روز گذشته در منطقه لواسان موجب طغیان رودخانه جاجرود و سپس ورود سیلاب به جاده شد گفت: این طغیان موجب تخریب کنار جاده و تیرهای برق شد به طوری که شبکه سه مدار را به طول ۵۰۰ متر تخریب کرد. 

تیموری ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری گروه عملیاتی در برق لواسان شبکه برق تا ۴ صبح امروز ترمیم و کل منطقه برقدار شد. 

وی با اشاره به اینکه مشترک بدون برق نداریم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر خط و شبکه برق با کابل‌هایخودنگهدار و به صورت موقت به حالت عادی برگشته است. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران افزود: به محض اینکه جاده تخریب شده به حالت عادی برگردد و مسیرها بازگشایی شود، شبکه اصلی را برقدار و خط به حالت اولیه برخواهد گشت. 

به گفته وی، سیل روز گذشته لواسانات ۵۰۰ میلیون تومان به شبکه فشار متوسط برق خسارت وارد کرده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/556883

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها