پنجشنبه 1398/02/05

تکذیب پناهندگی دیپلمات ایرانی در سلیمانیه عراق

  • کد خبر: ۵۵۶۶۳۵
  • تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: عصرایران
  • گروه خبر: شایعه
کنسولگری ایران در شهر سلیمانیه عراق هرگونه خبری در خصوص پناهندگی یک دیپلمات ایرانی به آمریکا را قویا تکذیب کرد.
کنسولگری ایران در سلیمانیه عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که شایعات منتشر شده در فضای مجازی و برخی سایت‌های خبری مبنی بر پناهندگی یکی از کارمندان این کنسولگری به آمریکا را به طور کامل تکذیب کرد.

بنا بر اعلام شبکه رووداو، سخنگوی کنسولگری آمریکا در اربیل نیز روز دوشنبه گذشته با کذب خواندن شایعات منتشر شده گفت: هیچ کسی به کنسولگری آمریکا در اربیل نیامده است.

طی روزهای گذشته شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه مسئول امنیت کنسولگری ایران در سلیمانیه 18 می گذشته برای دیدار با همتای خود در اربیل به این شهر رفته و پس از آن خود را به کنسولگری آمریکا رسانده و خواستار پناهندگی شده است.

در شایعه ایجاد شده آمده بود که این مسئول ایرانی به همراه خود تجهیزات کامپیوتری و فیلم ضبط شده کنسولگری ایران در سلیمانیه و برخی اقلام با ارزش دیگر را به آمریکایی‌ها داده است که این مورد نیز از سوی کنسولگری آمریکا تکذیب شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/556635

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها