شنبه 1398/01/03
فرماندار فیروزکوه:

تمام محور‌های فیروزکوه باز است

  • کد خبر: ۵۵۶۶۱۸
  • تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: شهری
مهدی یوسفی‌جمارانی اظهار کرد: بارش امروز در این شهرستان منجر به ایجاد سیل نشد و تنها قسمتی از یکی از محور‌های روستایی فیروزکوه را مسدود کرد.
فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه بارندگی ‌های دو روز گذشته خسارتی به این شهرستان وارد نکرده است، گفت: تمام محور‌های شهری و روستایی شهرستان باز بوده و تردد در آن صورت می‌گیرد.

مهدی یوسفی‌جمارانی  اظهار کرد: بارش امروز در این شهرستان منجر به ایجاد سیل نشد و تنها قسمتی از یکی از محور‌های روستایی فیروزکوه را مسدود کرد.

وی بیان کرد: این محور نیز به سرعت توسط عوامل راهداری پاک‌سازی و بازگشایی شد و هم‌اکنون امکان تردد در آن وجود دارد.

فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: با توجه به هشدار هواشناسی، عوامل امدادی و مدیریت بحران در این شهرستان در آماده‌باش کامل بودند و تمهیدات لازم در این زمینه را پیش‌بینی کرده بودند.

یوسفی‌جمارانی با بیان اینکه بارندگی ‌های دو روز گذشته خسارتی به فیروزکوه وارد نکرده است، متذکر شد: تمام محور‌های شهری و روستایی شهرستان باز بوده و تردد در آن صورت می‌گیرد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/556618

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها