جمعه 1398/01/02

پیام جالب دل پیرو برای بوفون

اسطوره یوونتوس به ستایش از بوفون پرداخت و پیامی را برای او منتشر کرد.

به گزارش مدیاست، جانلوئیجی بوفون برای آخرین بار با پیراهن یوونتوس به میدان رفت. بوفون بعد از  ۱۸ سال به حضور خود در یووه پایان داد و به نظر می‌رسد  که خود را آماده حضور در پاری ‌سن‌ ژرمن می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، الساندرو دل پیرو، ستاره سابق یوونتوس و هم‌بازی بوفون این پیام را برای او منتشر کرد: امروز روز تو است جیجی؛ روزی که به چشمان هواداران در حالی که اشک می‌ریزند نگاه می‌کنی. برای آخرین بار با هواداران خداحافظی می‌کنی. یک جام دیگر را در مسیر پر از  موفقیت خود به دست آوردی. من خوش شانس بودم که برای مدت زیادی با تو هم‌بازی بودم. تو واقعا شخصیت بزرگی داشتی.

"در نخستین اسکودتویی که به دست آوردی با تو خداحافظی کردم و در حال‌ حاضر برای هفتمین بار پیاپی این جام را بالای سر بردی. هفت بار پیاپی قهرمانی در سری A دیوانه کننده است. باید بدانی که داستان تو به یووه به پایان رسید اما این پایان ابدی نیست و برای همیشه با تو خواهد بود. برای تو بهترین‌ها را آرزو دارم. تو شایسته این همه احترام هستی.

به احتمال خیلی زیاد بوفون در سال‌های پایانی فوتبال خود راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود و قرارداد دو ساله با این باشگاه فرانسوی امضا کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/555366

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها