شنبه 1398/01/03

روایت بازیگر زن از ولخرجی بازیگران جوان

  • کد خبر: ۵۵۵۳۳۱
  • تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰ ب.ظ
  • مرجع خبر:
  • گروه خبر: فرهنگی و هنری
میزان نوشت: شهین تسلیمی گفت: بازیگران جوان هیچ اندوخته ای برای دوران پیری خود کنار نمی گذارند و تمام در آمدشان را صرف خرید ماشین‌های لوکس و سفرهای خارجی می کنند. از نظر من بهتر است بازیگران جوان اول به عاقبت خود فکر کنند و بعد به خوشگذرانی جوانی بپردازند زیرا زندگی بالا و پایین دارد و همیشه در اوج نیستند.

شهین تسلیمی درباره پرکار بودن خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: ما بازیگران توانمند فراوانی در سن میانسال داریم و من هم خوش شانس بودم که با کارگردانان بزرگی کار کرده ام. از نظر خودم دلیل پرکاری من این است که می‌توانم نقش‌های متفاوتی را ایفا کنم. نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم اما بازیگران زنی که همسن من باشند و این توانایی را داشته باشند زیاد نیست.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» حضور برخی نابازیگران را در بازیگری اینگونه توصیف کرد: دلیل اصلی این اتفاق در این است که تهیه کنندگان ترجیح می دهند تمام پول خود را به بازیگران جوان بدهند. همین عاملی می شود تا برای نقش های میانسال و کهنسال آثارشان از نابازیگرانی استفاده کنند که یا پول نمی گیرند و یا حتی برای نقش پول هم می دهند.

تسلیمی با تاکید عدم آینده نگری بازیگران جوان خاطرنشان کرد: متاسفانه بازیگران جوان ما وقتی ستاره هستند و هر روز کار جدید به آنها پیشنهاد می‌شود به فکر آینده خود نیستند. این بازیگران هیچ اندوخته ای برای دوران پیری خود کنار نمی گذارند و تمام در آمدشان را صرف خرید ماشین‌های لوکس و سفرهای خارجی می کنند. از نظر من بهتر است بازیگران جوان اول به عاقبت خود فکر کنند و بعد به خوشگذرانی و جوانی بپردازند زیرا زندگی بالا و پایین دارد و همیشه در اوج نیستند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/555331

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها