سه شنبه 1398/01/06

کفاشیان: کی روش استرس زیادی دارد

  • کد خبر: ۵۵۵۳۲۱
  • تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: ورزشی
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کارلوس کی روش تحت فشار سنگینی است و استرس زیادی دارد.
علی کفاشیان ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال در تالار وحدت اظهار کرد: ناراحتی کی روش از دست داوری‌ها است و دلیل دیگری ندارد. او تحت فشار سنگینی است و استرس زیادی دارد. او اکنون اذیت می‌شود و امیدوارم با شروع شدن اردوها، تمرکز کادرفنی و تیم ملی بالاتر رود. البته خبرنگاران و اصحاب رسانه هم اذیت می‌کنند.

او افزود: باید دست به دست هم دهیم تا پایان جام جهانی از تیم ملی حمایت کنیم. نباید هیچ مخالفتی با تیم ملی شود و اگر آن‌ها بتوانند در جام‌جهانی نتیجه خوبی بگیرند، برای کشورمان خوب می‌شود. باید در این برهه زمانی فقط از کی روش، حمایت کنیم.

کفاشیان ادامه داد: امیدوارم تیم ملی در جام جهانی خوب بازی کند و بهترین نتیجه، بازی خوب است. تلاش کردیم همیشه حمایت‌ها و تدارکات لازم را برای تیم ملی در نظر بگیریم و آن‌ها مشکلی نداشته باشند. هیئت رئیسه به تاج ماموریت داده تا درباره تمدید قرارداد کی روش با او مذاکره و جواب نهایی را ابلاغ کند.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد پیشنهاد ۶ ماهه فدراسیون فوتبال به کی روش گفت: در جریان این موضوع نیستم و قرار شد تاج با کی روش مذاکره و جواب نهایی را به هیئت رئیسه ابلاغ کند. در خصوص حضور کی روش در تیم‌ملی نظری ندارم و باید منتظر جواب نهایی باشیم. اکنون درحال فعالیت در فوتسال هستم و خیلی کم به فوتبال می‌آیم.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/555321

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها