شنبه 1398/01/03

کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در خوزستان

  • کد خبر: ۵۵۴۲۸۳
  • تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: گوناگون
سردار حیدر عباس زاده ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ماموران پلیس شهرستان‌های اندیمشک، بهبهان و هفتگل در ۲۴ ساعت گذشته با تشدید کنترل بر خودرو‌های عبوری ۱۶ خودروی حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۰ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محور‌های مواصلاتی خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ماموران پلیس شهرستان‌های اندیمشک، بهبهان و هفتگل در ۲۴ ساعت گذشته با تشدید کنترل بر خودرو‌های عبوری ۱۶ خودروی حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده، تعداد زیادی کالای قاچاق از قبیل: کلاه ایمنی موتورسیکلت، کالای خانگی، ظروف پلاستیکی و برنج فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده را ۱۰ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: در این رابطه ۱۶ قاچاقچی دستگیر و راهی مراجع قضائی شدند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/554283

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها