جمعه 1398/01/02

مارسی ۰ - ۳ اتلتیکو مادرید؛ قهرمانی شاگردان سیمئونه با شکستن طلسم فینال ها

  • کد خبر: ۵۵۴۰۵۸
  • تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱ ب.ظ
  • مرجع خبر:
  • گروه خبر: ورزشی
اتلتیکو مادرید با درخشش آنتوان گریزمن سرانجام طلسم ناکامی در فینال های اروپایی را شکست و فاتح لیگ اروپا شد.

مارسی-0-3-اتلتیکو-مادرید؛-قهرمانی-شاگردان-سیمئونه-با-شکستن-طلسم-فینال-ها

 تیم های مارسی و اتلتیکو مادرید از ساعت ۲۳:۱۵ در فینال لیگ اروپا به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با نتیجه ۰-۳ به سود اتلتیکو مادرید به پایان رسید تا این تیم برای سومین بار فاتح لیگ اروپا شود. اتلتیکو که تحت هدایت سیمئونه در فینال سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ لیگ قهرمانان مغلوب رئال مادرید شده بود با این پیروزی سرانجام توانست طلسم فینال های اروپایی را بشکند. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۴: گرماین روی پاس خوب پایت در همان ابتدای صاحب موقعیتی مناسب شد اما با بی دقتی ضربه اش را به بالای دروازه فرستاد. 

دقیقه ۲۱: مدافع مارسی به اشتباه توپ را به گابی پاس داد و این بازیکن هم سریع گریزمن را در موقعیتی مناسب پا به توپ کرد. ستاره فرانسوی هم موفق شد در مصاف تک به تک دروازه را باز کند. 

دقیقه ۳۲: دیگو پایت به دلیل مصدومیت جای خودش را به ماکسیم لوپز داد. 

دقیقه ۴۹: کوکه در میانه زمین صاحب توپ شد و با یک پاس زیبا توانست توپ را به گریزمن در داخل محوطه برساند و این بازیکن هم با یک ضربه تمام کننده دقیق موفق شد گل دوم خودش و تیمش را بثمر برساند. 

دقیقه ۸۱: مارسی تا آستانه جبران یکی از گل ها پیش رفت اما ضربه سر میتروغلو روی سانتر ارسالی با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه ۸۹: نماینده اسپانیا روی یک ضد حمله سریع توانست به گل سوم خودش هم دست یابد. گریزمن توپ را به کاستا پاس داد و این بازیکن هم توپ را به کوکه رساند و او هم گابی را در موقعیتی خوب پا به توپ کرد تا این بازیکن با یک شوت محکم گل سوم را بزند. 


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/554058

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها