پنجشنبه 1397/11/04

مسی: رئال مادرید بهترین بازیکنان جهان را در ترکیب خود دارد، برای ترک بارسا وسوسه نشده‌ام

  • کد خبر: ۵۵۴۰۰۸
  • تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹ ق.ظ
  • مرجع خبر: نود
  • گروه خبر: ورزشی
لیونل مسی معتقد است رئال مادرید بهترین های دنیا را در ترکیب خود دارد.

 لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا در مصاحبه اخیرش اعتراف کرده که رئال مادرید بهترین بازیکنان جهان را در ترکیب خود دارد و با این شرایط شانس خوبی برای فتح لیگ قهرمانان دارد، لیونل مسی به جز رئال مادرید درباره شرایط خودش در بارسلون نیز صحبت کرده است:

رئال مادرید در هر پست، بهترین های جهان را در ترکیب خود دارد. بارسا هم همین طور است ولی رئال مادرید چیزی دارد که تنها خودش صاحب آن است. آن ها وقتی بد هم بازی می کنند، نتیجه می گیرند. اما ما برای پیروزشدن باید کاملاً تیم برتر میدان باشیم. حذف از لیگ قهرمانان یک اشتباه بود. با توجه به برد ۴-۱ در بازی رفت، باید به مرحله بعد می رفتیم و این موضوع ناامیدکننده است. اما حضور رئال مادرید در فینال و کسب جام های مختلف، من را تهییج می کند، این موضوع به من انگیزه می دهد. چون من می خواهم هر سال قهرمان لیگ، قهرمان لیگ قهرمانان شوم، این آن چیزی است که می خواهم.

ترک بارسلونا؟

به ترک بارسا فکر نکرده ام و در این باره وسوسه نشده ام. نمی توانم جایی بهتر از اینجا را پیدا کنم، بارسلونا بهترین تیم دنیاست. برای جام های مختلف می جنگم، هر سال چالش های شخصی پیش روی خود دارم و نیازی هم نیست به جایی بروم تا چیزی را ثابت کنم. درست است وقتی به لیگ های دیگر می اندیشید و به طور مثال لیگ برتر را می بینید، رویاهایی در سر می پرورانید ولی وقتی پای تصمیم به میان می آید، ترک بارسلونا بسیار برایم سخت می شود. باسلون بهترین شهر دنیاست و خانواده ام در اینجا خوشحال و راضی اند.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>مسی
</a>-رئال-مادرید-بهترین-بازیکنان-جهان-را-در-ترکیب-خود-دارد-برای-ترک-بارسا-وسوسه-نشدهام


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/554008

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها