چهارشنبه 1397/08/30

این سه رفتار را با بچه‌هایتان انجام ندهید

  • کد خبر: ۵۵۳۹۰۹
  • تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: روز پلاس
  • گروه خبر: سبک زندگی
بچه ها دوست داشتنی ترین هدیه خداوند هستند اما باید قبول کرد که بعضی اوقات رفتارهایشان غیر قابل تحمل می شود و شما را عصبانی می کنند. بعضی اوقات بی ادبی می کنند، سر و صدا می کنند و حرف تان را گوش نمی کنند.
تمام این ها باعث می شود که والدین عصبانی شوند و سر بچه شان داد بزنند یا آن ها را کتک بزنند که عواقب بدی دارد. در این مطلب سه راهکاری را که شما با انجام آن ها به بچه تان و رشدش آسیب می زنید را آورده ایم تا از آن ها اجتناب کنید.


داد زدن به اندازه تنبیه فیزیکی آزار رسان نیست اما تاثیرات شکه کننده ای روی بچه هایتان دارد. مطالعات نشان داده که بچه هایی که سرشان داد زده می شود معمولا نشانه های بچه های دیگری را نشان می دهند که کتک خورده اند.


توهین و تحقیر بچه هایتان هیچ چیزی را حل نمی کند و عواقب روان شناسی جدی را برایشان می تواند به دنبال داشته باشد.


ذهن کودکان با گذشت سال ها توسعه می یابد و نسبت به هر گونه خشونت آسیب پذیر است.تمام کودکان دوره های سختی را می گذرانند اما شما نباید آن ها را کتک بزنید یا حتی سرشان داد بزنید. باید یک راه دور از خشونت برای تعامل با آن ها پیدا کنید.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/553909

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها