شنبه 1398/01/03

آیا تتلو و جناب خان رقابت دارند

پس از اعلام ساخت یک موزیک ویدئو توسط محمد بحرانی و جناب خان برای تیم ملی در جام جهانی، محمد بحرانی با توجه به واکنش هایی که برخی طرفداران تتلو خواننده پر حاشیه که او هم موزیکی برای تیم ملی ساخته است، امروز در صفحه شخصی خود با حمایت از موزیک تتلو و گذاشتن بخشی از آهنگ تتلو نوشت: «تصورم این است که احتمالا تا جام جهانی چندین موزیک ویدیو از افراد مختلف در این حوزه ساخته خواهد شد و در این زمینه هیچ رقابت و مسابقه ای وجود ندارد که مثلا یک آهنگ انتخاب شود.»

آیا <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> تتلو 
</a> و <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> جناب خان </a> رقابت دارند

محمد بحرانی در صفحه شخصی اش  نوشت:

«پست موقت و توضیحی. سلام به همه ی دوستان. من کامنت هایی را که راجع به موسیقی جام جهانی زیر پست قبلی گذاشته بودید خواندم. دوستان عزیزم. من و دوستم امیر سلطان احمدی چهار سال قبل با هزینه ی شخصی و فقط به خاطر عشقمان به فوتبال و تیم ملی موزیک ویدیویی ساختیم که در حد بضاعت خودمان بود. بی هیچ ادعایی در هیچ زمینه ای. برای این دوره هم از ماهها پیش به فکر افتادیم و ایده پردازی کردیم که دوباره کاری انجام دهیم که این اواخر همزمان شد با حل مشکل جناب خان. نهایتا تصمیمان براین شد که جناب خان هم به این موزیک ویدیو اضافه شود. همین. این موزیک ویدیو صرفا موزیک ویدیویی برآمده از دل ماست که به هیچ وجه اصلا نه رسمی است نه خیلی حماسی و جدی و نه سر رقابت با کسی را دارد و راستش فکر کنم به این زودی ها هم آماده نمی شود. خیلی بجنبیم یک هفته قبل از جام جهانی آماده می شود. فضایش هم کاملا از جنس خودمان است. شوخی و جناب خان ی و اصلا هم قرار نیست مثلا موزیک ملی ایران برای جام جهانی باشد. و البته برای آن خیلی هم زحمت کشیده ایم. به خصوص دوستم امیر سلطان که ایده ی اولیه از اوست. بنده امروز بعد از گفته های شما موزیک آقای تتلو راهم شنیدم. به نظرم بسیار کار زیبایی بود با ترانه و تنظیم خوب و مطمئنم که بسیار شنیده خواهد شد. تنها رسانه ای که در آن صاحب اختیارم همین پیج است. در این پیج حتما شنیدن آهنگ گل آقای تتلو را پیشنهاد می کنم. چون برای خودم هم دلنشین بود و مشخصا از دل برآمده بود. اما در هیچ جای دیگر بنده صاحب اختیار برای پخش چیزی نیستم که اگر بودم قطعا آهنگ ایشان را پخش می کردم. تصورم این است که احتمالا تا جام جهانی چندین موزیک ویدیو از افراد مختلف در این حوزه ساخته خواهد شد و در این زمینه هیچ رقابت و مسابقه ای وجود ندارد که مثلا یک آهنگ انتخاب شود. مخاطبان می توانند همزمان همه ی آهنگ ها را بشنوند. به نظرم نگران نباشید. کار خوب حتما شنیده خواهد شد. با احترام فراوان برای آقای تتلو و هوادارانش.»


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/553366

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها