پنجشنبه 1397/11/04

مرگ مشکوک جوان 21 ساله در غرب تهران

  • کد خبر: ۵۵۲۸۹۱
  • تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: حوادث
جسد پسر جوان در حالیکه سه روز از مرگش می‌گذشت و نایلونی روی سرش کشیده شده بود، در منزل مجردی وی کشف شد.
مرگ مشکوک جوان 21 ساله در <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> غرب تهران </a>

ساعت 14 روز گذشته (23 اردیبهشت جاری) مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند پسر بیست و یک ساله‌ای به طرز مشکوکی در یک خانه در طبقه سوم یک آپارتمان در غرب تهران به کام مرگ فرورفته است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر، سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

تیم جنایی با حضور در محل، با جسد پسر جوان بر روی تخت‌خواب در حالیکه نایلونی روی سرش کشیده و سیمی دور گردنش پیچیده شده بود،‌ مواجه شدند.

بررسی‌های تکمیلی حاکی از آن بود که متوفی از حدود دو سال قبل به تهران آمده و خانواده وی در شهرستان ساکن هستند، از سه روز قبل خانواده متوفی با عدم پاسخگویی تلفن فرزندشان نگران شده و از دوستان و آشنایان که در تهران سکونت داشتند کمک خواسته بودند که در نهایت اقوام متوفی نیز به محل سکونت وی مراجعه کرده و پس از عدم پاسخگویی وی، آتش‌نشانی و پلیس را درجریان قرار داده بودند.

در نهایت آتش‌نشانان و مأموران انتظامی با گشودن در خانه متوفی، با جسد بی‌جان وی مواجه شدند.

تحقیقات تکمیلی نشان داد حدود سه روز از مرگ متوفی می‌گذرد و وی با اخذ ویزای یکی از کشورهای اروپایی قصد سفر به آنجا را داشته است.

در نهایت جسد متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/552891

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها