شنبه 1398/01/03

پاسخ دایی به احتمال حضور در پرسپولیس

  • کد خبر: ۵۵۲۲۵۰
  • تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶ ب.ظ
  • مرجع خبر: شهر
  • گروه خبر: ورزشی
محمد دایی درباره احتمال حضور علی دایی در تیم فوتبال پرسپولیس و شایعاتی که در این خصوص وجود دارد عنوان کرد: من این مسئله را از شما می شنوم و چنین موردی هم درست نیست. برای اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم.
محمد دایی درباره احتمال حضور علی دایی در تیم فوتبال پرسپولیس و شایعاتی که در این خصوص وجود دارد عنوان کرد: من این مسئله را از شما می شنوم و چنین موردی هم درست نیست. برای اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم.
محمد دایی در خصوص آینده کادر فنی فعلی سایپا اظهار داشت: از بین ما فقط «علی آقا» قرار داد دارد و قرارداد ما تمام شده. هنوز هم در خصوص تمدید قرارداد صحبتی نکرده‌ایم و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.
وی درباره احتمال حضور علی دایی در تیم فوتبال پرسپولیس و شایعاتی که در این خصوص وجود دارد عنوان کرد: من این مسئله را از شما می شنوم و چنین موردی هم درست نیست. برای اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم.
مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص پیوستن احتمالی علی قلی‌زاده به تیم شارلوا بلژیک گفت: قلی‌زاده فوتبالیستی با توان فنی بالا است که صددرصد در اروپا موفق می شود. به نظر من او در سطحی هست که بتواند در فوتبال اروپا به راحتی بازی کند.
دایی در پاسخ به این سوال که تیم سایپا برای فصل بعد چطور می خواهد تقویت شود و چه بازیکنانی مد نظر این تیم قرار دارند تاکید کرد: ما چون باید در آسیا به میدان برویم صددرصد خودمان را تقویت می‌کنیم. دو سه بازیکن قراردادشان با ما تمام شده و شاید بروند ابتدا باید برای اینها جایگزین داشته با شیم و پس از آن در دو سه پست هم باید تقویت شویم.
وی ادامه داد: بازیکنانی که با ما قرارداد دارند جایی نمی ‌وند و در سایپا می‌مانند آنهایی که هم که قراردادشان تمام شده اگر به اروپا نروند دوست دارند کنار ما باشند.
مربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سوال که آیا قرار است ستاره ای به جمع این تیم اضافه شود گفت: ستاره برای ما بازیکنی است که به درد ما بخورد ما بازیکنی می‌گیریم که به کارمان بیاید.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/552250

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها