جمعه 1398/01/02
زنانی با این شخصیت ها قابل تحمل توسط مردان نیستند

زنانی با این شخصیت ها قابل تحمل توسط مردان نیستند

  • کد خبر: ۵۵۱۴۶۲
  • تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: سیمرغ
  • گروه خبر: بانوان
زنان دارای شخصیت های مختلفی هستند که این تفاوت شخصیت ها باعث جذابیت آنها شده است، اما گاهی نیز برخی ویژگی های شخصیتی به هیچ عنوان مورد قبول مردان نیست.
زنانی با این شخصیت ها قابل تحمل توسط مردان نیستند

زنان ی با این شخصیت ها قابل تحمل نیستند

برخی از زنان بر اساس اصل خطای هاله ای ،  با وجود اینکه در اوایل رابطه بنظر خیلی هم جذاب می آیند ، ولی در ادامه رفته رفته از  جذابیت آنها کاسته میشود و در نتیجه مشکلات زیادی در رابطه خواهند داشت . در ادامه زنان مختلف را از نظر شخصیتی معرفی می کنیم.
          

زنان توجه طلب یا هیستریانیک hisrtionic

زنان ی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.
 

زنان مهرورز یا حمایتگر

این گروه از زنان ، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند.
 

زنان بچسب یا وابسته

این گروه از زنان ، به شدت گیر می دهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان می خواهد همه جا به همسر خود منگنه شوند. این گروه از زنان گاهی آن قدر در مهرورزی افراطی هستند که مردان را از خود دور می کنند.
 
 

زنان شکاک یا پارونوئید

این گروه از زنان به طرز شگفت انگیزی به همسر خود شک دارند. به طور مداوم در جست وجوی نشانه ای از خیانت، هستند. این زنان بدون مقدمه به دنبال مردشان راه می افتند و او را تعقیب می کنند.
 

زنان مردنما

این خانم ها، دوست دارند کارهای مردانه انجام دهند و به طرز عجیبی از ظرافت زنان ه، دور مانده اند. مردانی که با این گروه زندگی می کنند، مردانگی خود را از یاد می برند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/551462

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها