دوشنبه 1397/11/29

تکذیب پناهندگی سخنگوی انصارالله یمن به عمان

  • کد خبر: ۵۴۵۰۳۴
  • تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: شایعه
محمد عبد السلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن خبر دروغین شبکه تلویزیونی الاخباریه سعودی را مبنی بر اینکه وی از سلطان نشین عمان درخواست پناهندگی سیاسی کرده است تکذیب کرد.
شبکه الاخباریه عربستان شامگاه سه شنبه اخباری را مبنی بر درخواست پناهندگی سیاسی از طرف محمد عبدالسلام سخنگوی انصار الله یمن به عمان منتشر کرد که وی با انتشار پستی در صفحه توییتر خود این اخبار را تکذیب کرد و آن را بی‌پایه و اساس خواند.

محمد عبدالسلام در صفحه توئیتر خود نوشت:

"اخبار منتشر شده در شبکه "الأخباریه" عربستان صحت ندارد. این ادعا‌های مضحک بیانگر شکست آن‌ها خصوصا بعد از ترور صالح الصماد، رئیس فقید شورای عالی سیاسی یمن است. این اخبار دروغین و مضحک جنایت آن‌ها را از ذهن ملت پاک نمی‌کند بلکه انگیزه بیشتری در آن‌ها ایجاد کرده تا با تمام قدرت خود با تجاوزات ائتلاف عربی مقابله کنند. "شبکه الاخباریه عربستان که اخباری مبنی بر درخواست پناهندگی سیاسی از طرف محمد عبدالسلام سخنگوی انصار الله یمن به عمان منتشر کرده بود.
 

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/545034

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها