سه شنبه 1397/11/02

تصادف خونین پژو ۴۰۵ با خودروی یدک‌کش +عکس

خودروی پژو ۴۰۵ با دو سرنشین در مسیر شرق به غرب بزرگراه بابایی به شدت با یک دستگاه کامیونت یدک‌کش برخورد کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، در پی تماس رانندگان عبوری با سامانه 125، مبنی بر برخورد خودروی سواری با کامیونت یدک‌کش، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به سرعت زنگ ایستگاه 26 را ساعت 11:00 صبح امروز به صدا در آورد و آتش‌نشانان بلافاصله به محل حادثه در بزرگراه بابایی، ورودی جاده تلو حرکت کردند.

پیمان شامانی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 با دو سرنشین حین حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه بابایی ناگهان به شدت با یک دستگاه کامیونت یدک‌کش برخورد کرد که براثر این حادثه خودروی سواری به شدت خسارت دید و دچار نشت بنزین شد.

این فرمانده آتش‌نشانی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از قرار دادن علائم هشداردهنده و قطع کردن جریان برق خودروی سواری با ایمن‌سازی محل حادثه از بروز آتش‌سوزی احتمالی جلوگیری کردند.

شامانی ادامه داد: دو سرنشین خودروی سواری (دو زن) قبل از رسیدن نیروهای امدادی از خودرو خارج شدند که با توجه به آسیب‌دیدگی از قسمت سر و صورت، برای مداوا در اختیار امدادگران اورژانس قرار گرفتند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می‌شود.

تصادف

 

تصادف

 

تصادف

 

تصادف


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/544666

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها