جمعه 1398/02/06

شاسی بلند تیگو۵ جدید رونمایی شد +قیمت

نماینده برند چری در ایران روز گذشته مدل جدید تیگو ۵ را رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین ، مدیران خودرو به عنوان نماینده چری در ایران، روز گذشته تیگو 5 را با امکاناتی بیشتر نسبت به مدلی که پیش‌تر معرفی شده بود رونمایی کرد.

12

13

در مدت حضور تیگو 5 در بازار ایران 30 هزار دستگاه از این خودرو به فروش رسیده است و استقبال از این محصول به گونه‌ای بوده که در سال 95  توانست عنوان بهترین شاسی بلند رده 100 میلیون تومان را کسب کند.

14

15

مدل جدید تیگو 5 چه مشخصاتی دارد؟

تیگو 5 جدید نسبت به مدل قبلی تفاوت ظاهری و فنی نداشته است و تغییرات صورت گرفته در آن  شامل صفحه نمایش 10 اینچی عمودی( بزرگترین صفحه نمایش در بین هم رده‌های خود و قابلیت اتصال به تمامی سیستم عامل‌های تلفن همراه)، سیستم GPS مجهز به سیستم مکان یاب، چرم دو رنگ صندلی‌ها،نمایش لوگو چری هنگام باز شدن درب‌ها، تنظیم دریچه‌های کولر به صورت دیجیتال و رادار جلو است.

16

این خودرو دارای دو تیپ اکسلنت و لاکچری است که در تجهیزات رفاهی و ایمنی تفاوت دارند.

در مدل لاکچری ایربگ های سرنشنین و جانبی، رادار جلو، سیستم های کمکی مانند ESP،TSC،DTC،HAC وجود دارد  و قیمت  مدل اکسلنت 115 و نسخه لاکچری این خودرو 109 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/541551

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها