پنجشنبه 1397/11/04

سامره: استقلال شایسته رسیدن به فینال آسیا است

  • کد خبر: ۵۴۱۵۲۵
  • تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶ ق.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
مهاجم سابق استقلال با تمجید از عملکرد این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آنها را شایسته صعود به فینال دانست.

علی سامره مهاجم محجوب و محبوب سال های نه چندان دور استقلال عملکرد این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را فوق العاده توصیف کرد و مدعی شد با کمی تقویت استقلال می تواند تا مراحل نهایی پیش برود.


سامره گفت: قرار گرفتن در گروه مرگ آن هم با شرایطی که آن روزها استقلال داشت نگرانی ها را بیشتر کرد؛ اما کادر فنی و بازیکنان با تلاش زیاد توانستند در بهترین فرم گام به آسیا بگذارند و به عنوان صدرنشین از گروه مرگ صعود کنند.


او ادامه داد: به نظرم اولین بازی با الریان در دوحه و همین طور بردن الهلال در بازی رفت کلیدی ترین نتایج استقلال در این مرحله بود که باعث شد تا اعتماد به نفس شاگردان شفر به اوج خود برسد و با انگیزه بالا به مصاف رقبای خود بروند.


سرمربی این روزهای مس رفسنجان در ادامه با تعریف از هوش بالای مربی آلمانی تصریح کرد: با عملکردی که در این مدت از شفر و بازیکنان استقلال دیدیم این تیم با یک قرعه مناسب همین طور تقویت برخی پست ها شایستگی رسیدن به فینال آسیا و حتی گرفتن سومین ستاره را دارد و امیدوارم این اتفاق برای این تیم محبوب و هوادارانش رخ بدهد.


سامره در پایان به بازی های حساس لیگ دسته اول اشاره و گفت: حرف های زیادی پیرامون دسته اول دارم که به موقع خواهم گفت، گرچه باید اعتراف کنم در اولین تجربه ام با تیم زادگاهم اگر برخی اتفاقات غیرقابل پیش بینی رخ نمی داد، می توانستم بهتر نتیجه بگیرم.
لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/541525

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها