شنبه 1398/01/03

مسی و نیمار چگونه دوست شدند؟

  • کد خبر: ۵۴۱۲۹۹
  • تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایلنا
  • گروه خبر: ورزشی
مهاجم پاری سن ژرمن درباره اینکه پس از ورود به بارسلونا چگونه با جو تیم آشنا شده و لیونل مسی به بهترین همبازی‌اش تبدیل شده، صحبت کرد.


مهاجم پاری سن ژرمن درباره اینکه پس از ورود به بارسلونا چگونه با جو تیم آشنا شده و لیونل مسی به بهترین همبازی‌اش تبدیل شده، صحبت کرد.
نیمار سانتوس پس از انتقال به بارسلونا در سال 2013 از تیم سانتوس برزیل احساس عجیبی داشته که با چند کلمه صحبت با لیونل مسی و ایجاد فضای صمیمانه استرس موجود برطرف می‌شود.
در حال حاضر سه ستاره وجود دارند: مسی ، رونالدو و نیمار که نمی‌توانند در یک باشگاه حضور داشته باشند.این صحبت‌های پینی زهاوی است، شخصی که از فروش نیمار به پاری سن ژرمن پول هنگفتی را در دنیای فوتبال جابجا کرد.
برخلاف گفته زهاوی مسی و نیمار چهار سال فوق العاده و درخشان را در کنار یکدیگر داشتند و خارج از زمین فوتبال هم دو دوست صمیمی هستند. همه اینها در سال 2013 زمانی که نیمار در بین دو نیم یک دیدار استرس داشت، آغاز شد.
نیمار به اطلس هوراس گفته: مسی دید که من نزدیک به گریه کردن هستم چون یک نیمه بد را پشت سر گذاشتم. او ناراحتی من را دید و شروع به صحبت کرد: تو باید خودت باشی، فوتبال را بازی کن و اجازه نده استرس بر تو غلبه کند.
مهاجم پاری سن ژرمن در ادامه گفت: پس از حرف‌های مسی به زمین رفتم، فوتبال بازی کردم و اعتماد به نقسم را نشان دادم. آرام شده بودم و خوشحالی وجود داشت؛ از آن زمان یک دوستی بزرگ را با مسی آغاز کردم.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/541299

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها