پنجشنبه 1398/01/01

مجتبی جباری: درباره استقلال پس از حکم صحبت میکنم

  • کد خبر: ۵۴۱۱۱۴
  • تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکار نیوز
  • گروه خبر: ورزشی
مجتبی جباری از مشخص شدن حکم انضباطی در رابطه با پرونده شکایتش از باشگاه استقلال خبر داد و افزود: پس از آن در رابطه با اتفاقات ماه های گذشته به صورت شفاف تر صحبت خواهد کرد.

مجتبی جباری  از مشخص شدن حکم انضباطی در رابطه با پرونده شکایتش از  باشگاه استقلال  خبر داد و افزود: پس از آن در رابطه با اتفاقات ماه های گذشته به صورت شفاف تر صحبت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه تا زمان مشخص شدن حکم کمیته انضباطی در رابطه با استقلالصحبت نخواهد کرد افزود: تا آنجایی که اطلاع دارم حکم کمیته انضباطی ظرف امروز یا فردا مشخص خواهد شد و پس از آن در رابطه با استقلال صحبت خواهم کرد.

لازم به ذکر است جباری در این فصل از رقابت های لیگ برتر با سر و صدای زیادی توسط  علیرضا منصوریان  سرمربی سابق استقلال به این تیم بازگشت اما قرارداد او پس از مدتی و با پایان یافتن همکاری این باشگاه با منصوریان به گفته خودش به صورت یک طرفه از سوی افتخاری مدیرعامل استقلال فسخ شد، اتفاقی که موجب شکایت این هافبک خلاق از باشگاه استقلال به کمیته انضباطی شد.

مجتبی جباری: درباره استقلال پس از حکم صحبت میکنم


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/541114

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها