شنبه 1398/01/03

واکنش منصوریان به شایعه مذاکره با سپاهان

  • کد خبر: ۵۴۱۰۱۰
  • تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال به شایعه مذاکره با تیم سپاهان واکنش نشان داد.
علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران درباره شایعاتی که پیرامون حضورش در سپاهان مطرح شده است واکنش نشان داد و در صفحه مجازی خود نوشت:

هیچ مذاکره ‌ای با سپاهان نداشتم و متاسفانه در روز‌های اخیر بار‌ها شاهد بودم شایعه مذاکره من با برخی تیم‌ها مطرح گردیده است و در آخرین مورد هم در خصوص مذاکره بنده با سپاهان گمانه زنی و شایعه پراکنی شده است که از این طریق قویا این شایعه را تکذیب می‌کنم.

معتقدم که نباید فضای امن از مربیان گرفته شود و این دست شایعات را ابزار افرادی می‌دانم که در پشت پرده قصد بر هم زدن تمرکز یک مربی در راس کار و ضربه زدن به آن تیم را دارند؛ لذا با تمام احترامی که برای تیم سپاهان ، مردم خوب اصفهان و هواداران این تیم و شخص منصور ابراهیم زاده قائل هستم، قویا و صریحا اعلام می‌دارم روح بنده از این شایعات بی خبر بوده و اعلام می‌دارم هر گونه اخبار موثق در خصوص مذاکرات احتمالی و ... را از طریق کانال رسمی خودم اعلام می‌کنم.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/541010

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها