شنبه 1398/01/03

بن‌سلمان: می‌دانیم چگونه با ایران مقابله کنیم

  • کد خبر: ۵۳۸۹۱۷
  • تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: سیاسی
«امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه در پایان سفر سه روزه «محمد بن سلمان» ولیهعد و وزیر دفاع عربستان، در خصوص محتوای مذاکرات دوجانبه با خبرنگاران سخن گفت.
رئیس‌جمهور فرانسه می‌گوید کشورش با عربستان بر سر لزوم محدود کردن «توسعه‌طلبی‌های ایران » و لزوم اصلاح برجام تفاهم دارد، ولی نوع نگاه دو کشور در خصوص نحوع اصلاح این توافق بین‌المللی، متفاوت است.

«امانوئل ماکرون » رئیس‌جمهور فرانسه در پایان سفر سه روزه «محمد بن سلمان » ولیهعد و وزیر دفاع عربستان، در خصوص محتوای مذاکرات دوجانبه با خبرنگاران سخن گفت.

در ابتدا رئیس‌جمهور فرانسه بیانیه‌اش را خواند و گفت که با عربستان بر سر لزوم اصلاح برجام «دید راهبردی مشترک وی نظر فنی متفاوت دارد.»

ماکرون برای چندمین بار گفت که برجام راه بازرسان بین‌المللی برای بازدید از تأسیسات هسته‌ای ایران را باز کرده، ولی باید یک توافق متمم برای محدود کردن برنامه موشکی بالستیکی، به آن اضافه شود.

امانوئل ماکرون در جمع‌بندی این بحث گفت: «ما در خصوص برجام نظرات متفاوت، ولی هدفی مشترک داریم.»

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/538917

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها