شنبه 1397/09/24

والورده: نیمار چیزی در خصوص بازگشت به من نگفت

  • کد خبر: ۵۲۹۷۴۲
  • تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش3
  • گروه خبر: ورزشی
ارنستو والورده، سرمربی بارسا چلسی را تیمی خطرناک دانست.

با تساوی 1-1 در لندن، بارسلونا از شانس بیشتری نسبت به چلسی برای صعود برخوردار است؛ اما خاطرات تلخی که بارسا از این حریف دارد، آنها را نسبت به بازی فردا شب نگران می کند.

 

شرایط لیونل مسی : "مسی در خانه اش همه عوامل از جمله یک پروژه قوی، جوایز فردی و تیمی، زندگی در شهری زیبا، شرایط مناسب اقتصادی و ورزشی را داراست و علیرغم جذابیت های لیگ برتر، جدایی از بارسا دشوار است، زیرا او در بارسلونا همه چیز دارد. بعد از تولد فرزندش امیدوارم مسی با انگیزه تر باشد، زیرا او به خوبی استراحت کرده و می تواند برای بارسا تفاوت ها را رقم بزند."

 

 

دیدار با چلسی : "حریف ما تیمی قدرتمند است که از مربی بزرگی بهره می برد و سعی می کند بازی خود را پیاده کند، پس ما نیز باید وظایف خود را خوبی انجام دهیم. چلسی شرایط خوبی هم برای دفاع کردن و هم استفاده از توپ دارد و نتیجه در پایان مشخص خواهد شد."

 

احتمال بازگشت نیمار : "او در این خصوص هنوز چیزی به من نگفته است و از نظر من این ماجرا تمام شده است."

 

انتقادهای آندره گومس: "شرایط او را در تمرینات دیده ام و گومس معتقد است فشاری بیش از حد وجود دارد. ما و هواداران باید کمک کنیم تا گومس آماده باشد."


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/529742

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها