شنبه 1397/09/24

استقبال ویژه از علیپور توسط هواداران

  • کد خبر: ۵۲۹۳۸۰
  • تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت به دیدار پرسپولیس برابر الوصل، هواداران با حضور در محل اردوی سرخپوشان به حمایت از بازیکنان پرداختند.


در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت به دیدار پرسپولیس برابر الوصل، هواداران با حضور در محل اردوی سرخپوشان به حمایت از بازیکنان پرداختند.
هواداران پرسپولیس امیدوارند این تیم در آخرین بازی سال بتوانند به برتری برابر حریف اماراتی دست یابند و با صدرنشینی سال را به پایان برسانند.
با توجه به اقداماتی که توسط مسوولان باشگاه صورت گرفته، هواداران این تیم قادر خواهند بود با ظرفیت ۳۰ درصدی در استادیوم زعبیل حاضر شوند.
برخی هواداران با حضور در هتل محل اسکان این تیم به حمایت از بازیکنان پرداختند. یکی از بازیکنانی که به شدت مورد توجه هواداران قرار داشت علی علیپور بود و حامیان این تیم ابراز امیدواری می‌کردند این بازیکن با گلزنی خود در این بازی گام بزرگی در مسیر آقای گلی بین‌المللی خود بردارد.
علیپور اکنون با سه گل زده یکی از صدرنشینان جدول این فصل لیگ قهرمانان محسوب می‌شود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/529380

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها