یکشنبه 1398/01/04

مامیچ: با کمک دوستان‌مان در ایران استقلال را آنالیز کرده بودیم

سرمربی تیم فوتبال العین امارات معتقد است که تمام تیم‌های حاضر در گروه D لیگ قهرمانان آسیا شانس راهیابی به مرحله حذفی این رقابت‌ها را دارند.


سرمربی تیم فوتبال العین امارات معتقد است که تمام تیم‌های حاضر در گروه D لیگ قهرمانان آسیا شانس راهیابی به مرحله حذفی این رقابت‌ها را دارند.
زوران مامیچ در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های استقلال و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا که به نتیجه تساوی یک - یک انجامید, ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به تیم‌مان تبریک می‌گویم. واقعاً بازی آسانی نبود و ما کار سختی داشتیم. همان‌طور که گفته بودم، استقلال تیم خوبی است و حمایت هوادارانش را در این بازی داشت. برای هر دو تیم این نتیجه خوب بود و هنوز وضعیت گروه ما مشخص نشده و همه شانس دارند. ما هم چهار امتیاز داریم و فرصت زیادی نخواهیم داشت. باید تلاش کنیم در دو بازی آینده بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.
وی در واکنش به طرح این موضوع که استقلال خوب آنالیز شده بود و در نیمه دوم العین نمایش خوبی داشت، گفت: ما مثل هر تیم دیگری تیم‌ها را آنالیز می‌کنیم. دوستانی در ایران داریم که در آنالیز ما را کمک کردند.
سرمربی العین در مورد عملکرد تیم داوری نیز خاطرنشان کرد: من در بازی رفت هم در خصوص داوری صحبت نکردم و در این بازی هم صحبتی نمی‌کنم. با این حال بازی آسانی برای داوران نبود، اما رضایتبخش و قابل‌قبول عمل کردند.
مامیچ درباره جو ورزشگاه و امنیت آن هم گفت: جو خیلی خوبی بود و نمی‌دانم چرا برخی این صحبت‌ها را می‌کنند. جو ورزشگاه خوب بود. اصولاً بازی مقابل 90 هزار تماشاگر لذتبخش است. من قبل از بازی هم به بازیکنانم گفتم به زمین بروید و از این جو ورزشگاه لذت ببرید.
وی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه دوستان او در ایران که در آنالیز استقلال به او کمک کرده‌اند چه کسانی هستند، سکوت کرد و خواست سؤال بعدی پرسیده شود که البته سؤالی از او پرسیده نشد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/529364

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها