دوشنبه 1398/01/05

واکنش آیت الله علم الهدی به استفاده برخی مسئولین از ماشین های آخرین سیستم

امام جمعه مشهد گفت: وقتی یک نماینده مجلس و وزیر که سوار ماشین خارجی آخرین سیستم می شود هیچگاه نمی تواند برای این نظام ارزشمند باشد.


امام جمعه مشهد گفت: وقتی یک نماینده مجلس و وزیر که سوار ماشین خارجی آخرین سیستم می شود هیچگاه نمی تواند برای این نظام ارزشمند باشد.

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهارکرد: مادران شهدا خدمات ارزشمندی به جامعه داشته اند وهمه باید قدردان آنها باشیم وتا زمانی که فرهنگ شهادت در کشور حاکم باشد نظام آسیب پذیر نخواهد بود.

وی افزود: شهدا و مادران آنها بر همه ما حق دارند و ما باید نسبت به مقابله با دشمنان احساس تکلیف بیشتری کنیم. هر شهید جدید که وارد کشور می شود تکلیف ما بیشتر می شود و باید مقاوم تر در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

عضو مجلس خبرگان ر هبری تصریح کرد: متاسفانه امروز عوامل نفوذی در جریان های اجتماعی و مسئولیت های نظام ما را مدیر یت می کنند به صورتی که حتی در پایگاه های اطلاع رسانی انقلابی به جای پرداختن به مسائل اصلی به مسائل حاشیه ای می پردازیم.

علم الهدی بیان کرد: نقشه جدید دشمن ناکارآمد نشان دادن نظام است تا مردم را ناامید کنند و از این طریق به اهداف خود برسند.

امام جمعه مشهد گفت: مسئولان ما باید بدانند امروز که دشمن دین و معیشت را هدف قرار داده باید مردم را بر مقاومت داخلی و توجه به قدرت های درونی کشور امیدوار کنند که راهکار آن را رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی نشان دادند که شامل فرهنگ سازی برای تولید داخلی است.

وی خاطرنشان کرد: اینکه هر روز بگذاریم کشور نمایشگاه تجمل شود آن هم در شرایطی که جوانان ما توانایی تشکیل خانواده به دلیل مشکلات معیشتی را ندارند درست نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهارکرد: اینکه در برنامه ریزی ها تنها یک عده پولدار در نظر گرفته شوند و برای آنها برنامه ریزی شود درست نیست. موضوع اقتصاد مقاومتی که سه سال است مورد تاکید رهبری قرار دارد باید مورد توجه قرار گیرد.

علم الهدی گفت: مسئولان ستاد اقتصاد مقاومتی اگر می خواهند به مردم گزارش دهند باید با شاخص سخنان رهبری انجام شود و با دادن یک آمار در خصوص ایجاد اشتغال نمی شود گفت به اقتصاد مقاومتی عمل کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: باید تاکید کرد بخشی از فرهنگ اقتصاد مقاومتی مربوط به مردم است و چرا باید بازار پوشاک ما در اختیار محصولات خارجی باشد و فعالان داخلی این بخش در فقر به سر ببرند.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: مسئولان ما در توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی نتوانسته اند موفقیت داشته باشند و وارد خودرو های لوکس خارجی و نمایش آنها در خیابان ها هیچ تناسبی با اقتصاد مقاومتی ندارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: موضوع توسعه صادرات غیرنفتی همواره مد نظر رهبری بود و حالا در آخر سال به جای دادن آمار اشتغال باید آمار بیکاران را اعلام کنید.

وی گفت: اشتغال به معنای صف کشیدن برای استخدام در ادارات دولتی و دریافت حقوق سر ماه نیست و باید با اقدام جهادی وارد تولید شویم و بازار داخل و کشورهای همسایه را در اختیار بگیریم.

علم الهدی تاکید کرد: لازمه مدیریت در ایران روی آوردن به قشر محروم است و یک نماینده مجلس و وزیر که سوار ماشین خارجی آخرین سیستم می شود هیچگاه نمی تواند برای این نظام ارزشمند باشد.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: مردم ما در روزهای پایانی سال باید به فکر محرومان باشند و به جای هزینه های غیر ضرور در منزل به نیازمندان توجه کنند

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/525385

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها