شنبه 1397/12/04

با این نوشیدنی های طبیعی موهایتان را پر پشت کنید

  • کد خبر: ۵۱۹۶۳۰
  • تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: الودکتر
  • گروه خبر: سبک زندگی
اگر به دنبال داشتن موهای زیبا و پرپشت هستید راهکار های شیمیایی و عجیب را فراموش کنید. با این نوشیدنی های طبیعی می توانید از داشتن موهای پرپشت خود لذت ببرید.

داشتن مو های زیبا و پرپشت هم برای خانم ها و هم برای آقایان بسیار اهمیت دارد. هر روز صحبت های جدیدی در مو رد روش های پرپشت کردن مو و داروهای شیمیایی جدید می شنویم که از صحت و عوارض هیچ کدام اطلاعی نداریم. اما بهترین و بی ضررترین راه برای پرپشت و زیبا کردن مو ها تکیه به طب سنتی است. در این مطلب نوشیدنی های طبیعی که مو های شما را پرپشت می کنند را به شما معرفی می کنیم.

معجون کیوی 

برای تهیه این معجون به نصف فنجان آب کیوی و نصف فنجان آب سیب زمینی  احتیاج دارید.

برای آماده شدن معجون ضد ریزش و ضخیم کننده تارهای نازک مو ی سر باید مو اد اولیه را خوب با هم ترکیب کنید تا یک نوشیدنی یکدست آماده شود.

نوشیدنی تقویت کننده مو های نازک را به مدت 3 ماه یک فنجان صبح و یک فنجان شب بنوشید. این ترکیب جادویی تا حد قابل توجهی از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث ضخیم شدن تارهای مو می شود. 

تخم مرغ و شیر

مو اد غذایی حاوی پروتیین باعث افزایش استحکام، ضخامت و رشد بهتر مو ها خواهد شد. ترکیب تخم مرغ خام و عسل یک نوشیدنی بی نظیر برای تقویت مو های شماست.

2 بار در هفته این نوشیدنی را مصرف کنید. در صورت مطبوع نبودن طعم آن، مقداری عسل به آن اضافه کنید.

معجون تقویتی 

آجیل ها منبع قوی انواع پروتئین، ویتامین و مو اد معدنی هستند. مصرف مو اد پروتئینی و ویتامین B باعث افزایش استحکام، ضخامت و رشد بهتر مو ها خواهد شد. شما میتوانید به راحتی با ترکیب مغز ها، عسل و شیر یک معجون فوق العاده برای سلامت مو هایتان تهیه کنید.

مغز گردو، بادام و پسته را آسیاب کنید و به یک لیوان شیر و عسل اضافه کنید. مصرف 3 بار در هفته این معجون به ضخیم شدن و پرپشت شدن مو هایتان به شدت کمک می کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/519630

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها