جمعه 1397/10/28

سرنوشت میلیون‌ها جوان تحصیلکرده بیکار مبهم است

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد که در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است و عمده مشکلات عمرانی کشور با حداقل اعتبار پیش می‌رود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، بیت‌الله عبداللهی با اشاره به اینکه با این بودجه، سرنوشت میلیون ها جوان تحصیلکرده بیکار در ابهام قرار دارد، گفت: بیکاری در شرایطی قرار گرفته است که باید برای رفع آن قوانینی فراتر از مسائل جاری دیده شود و این در حالی است که قوانین ضد اشتغال همچنان در جای خود باقی است.

وی در ادامه افزود: اکثر تولیدکنندگان بدهکار بانک ها هستند و اموال آنها در حال به تملک درآمدن برای بانک ها است که باید در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

عبداللهی خاطرنشان کرد: فرهنگیان منتظر هستند تا ببینند مجلس چه اقدام مثبتی برای دریافت پاداش و حقوق و مزایای آنها در سال آینده انجام می‌دهد. فرهنگیان آینده‌سازان کشور را تربیت می‌کنند و غفلت از معیشت معلمین و بازنشستگان زیان های جبران ناپذیری را به فرهنگ و سیستم اداری کشور وارد می‌سازد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/519492

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها