چهارشنبه 1397/11/03

دیدار مدیران شهری با جهانگیری و انتقاد از بررسی بودجه

رییس شورای شهر تهران از دیدار اعضای شورا با معاون اول رییس جمهور امروز بعد ازظهر ساعت ١٦ خبر داد.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی ؛ در جریان چهل و ششمین جلسه فوق العاده شورای شهر، رییس شورای شهر تهران در  درمیان جلسه ریاست را به ابراهیم امینی داد و جلسه شورای شهر را ترک کرد و با حضور در جمع خبرنگاران در واکنش  به سوالی در خصوص به هم ریختگی جلسه این مسئله را رد کرد و افزود: جلسه به هم ریخته نیست بلکه تا کنون سابقه نداشته است که بودجه بر اساس کد پروژه ها  وارد شود و تک به تک آن را برررسی کنند و جلسه خوب است.

او در رابطه با  استعفای مسجد جامعی از ریاست ستادشورا یاری‌ها افزود: ایشان نامه‌ای نوشتند که می خواهند استعفا بدهند اما استعفایشان تا کنون پذیرفته نشده چرا که باید این موضوع در هیات ریسه در کمیسیون فرهنگی بررسی شود.

وی در رابطه با  دیدار اعضای  مدیریت شهر با جهانگیری گفت: این جلسه امروز ساعت 16 برگزار می‌شود چرا که چندی پیش نامه ای به جهانگیری نوشته و از او خواستم موضوع دو هزار واگن را پیگیری کند که امروز جلسه ای با حضور مسولان وزارت کشور، اقتصاد، بانک عامل و... برگزار می‌شود.

وی در ادامه در رابطه با تعطیلی خانه‌های قرآن نیز تصریح کرد: موضوع را نشنیده‌ام و اما این ادعا شما باید بررسی شود که ببنیم اصلا چنین چیزی صحت دارد که البته بعید می‌دانم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/519388

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها